بانک ملی به 17 هزار نفر وام خوداشتغالی داد

بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه بیش از 17 هزار فقره تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی به افراد تحت تکفل سازمان های حمایتی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.

به گزارش بنکر (Bankerاین بانک به منظور توان بخشی اقشار ضعیف و گروه های هدف سازمان های حمایتی، در هشت ماه ابتدای امسال 17 هزار و 400 فقره تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص داده است.

بر این اساس سهم تسهیلات خوداشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) از مجموع تسهیلات قرض الحسنه پرداختی بانک ملی ایران بالغ بر 10 هزار و 436 فقره به ارزش سه هزار و 672 میلیارد و 490 میلیون ریال و تسهیلات خوداشتغالی بهزیستی بالغ بر سه هزار و 608 فقره به ارزش یک هزار و 63 میلیارد و 977 میلیون ریال بوده است.

همچنین این بانک، پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به سازمان های حمایتی را نیز در دستور کار خود قرار داده که بر این اساس در مدت مذکور، 108 میلیارد و 390 میلیون ریال از این تسهیلات به کمیته امداد امام خمینی (ره) و 49 میلیارد و 350 میلیون ریال به سازمان بهزیستی پرداخت شده است.

طی این مدت 123 میلیارد و 165 میلیون ریال نیز تسهیلات مشاغل خانگی و خوداشتغالی به بنیاد شهید تخصیص داده شده است.

پرداخت دو هزار و 12 فقره تسهیلات مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارزش 227 میلیارد و 124 میلیون ریال از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در راستای حمایت از بازار کسب و کار کشور بوده است.

بانک ملی ایران در سال گذشته نیز با رویکرد حمایت از بازار اشتغال 41 هزار و 237 فقره تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی و بالغ بر 24 هزار و 927 فقره تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی تخصیص داده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار