شماره شبا تهران شارژ

بانکداری اجتماعی به سبک بانک رسالت 1400

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با بیان اینکه بانک قرض الحسنه رسالت در حال گذار از بانکداری سنتی است، گفت: گذار از بانکداری سنتی به بانکداری اجتماعی از مهمترین سیاست­ هایی است که بانک دنبال می ­کند.

به گزارش بنکر (Bankerمحمدحسین حسین زاده ، سامانه همیاری قرض ­الحسنه را همیار بانک در تحقق افق 1400 (بانکداری بدون شعبه )عنوان کرد و افزود: بانکداری نوین رکن اصلی بانکداری اجتماعی است و بانکداری اجتماعی تحقق نمی‌یابد مگر با در اختیار داشتن زیرساخت‌های بانکداری مدرن.
وی تعداد کانون­ های بالای 15نفر در بانکداری اجتماعی را هشت هزار و 340کانون برشمرد و گفت: حدود دو میلیون و 800هزار نفر عضو این کانون­ ها هستند.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام خدمات بانک قرض­ الحسنه رسالت به صورت غیرحضوری قابل ارائه به مشتریان است.

وی ارائه خدمات فارغ از قید زمان و مکان را یکی از محاسن بانکداری الکترونیک برشمرد واظهارداشت: قابل رصد بودن خدمات در دورترین نقاط کشور نیز از دیگر مزایای بانکداری الکترونیک است.  او به پیشرفت تکنولوژی در دنیای کنونی اشاره کرد و گفت: دنیای بانکداری نیز باید از این فناوری­ ها بهره ببرد و خدمات آسان­تر  وارزان ­تر به مردم ارائه کند.

حسین ­زاده یادآور شد: در بانک قرض ­الحسنه رسالت، آسان، ارزان، شرعی و مدرن بودن را برگزیدیم تا خدماتی غیرحضوری و درخور مشتریان ارائه دهیم.

 مدیرعامل بانک قرض­ الحسنه رسالت، سامانه همیاری قرض ­الحسنه را همیار بانک در تحقق افق 1400 (بانکداری بدون شعبه )عنوان کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار