بازار ارزهای دیجیتال پیشتاز سوددهی شد

بازده سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی نشان می‌دهد که خرید و فروش ارزهای دیجیتال در طول ۱۰ سال گذشته، سود سرشاری را نصیب خریداران آن کرده است.

به گزارش بنکر (Banker)، بررسی‌ها نشان می‌دهد در شرایطی که کشور در معرض جریانات سیاسی و اقتصادی قرار می‌گیرد، علاقه مردم به سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف مالی دوچندان می‌شود. با این حال بازده سرمایه‌گذاری بستگی زیادی به نوع بازار مالی انتخابی دارد.به نظر می‌رسد در میان موقعیت‌های مختلف سرمایه‌گذاری، عموم مردم به خرید و فروش در بازار ارز و سکه روی می‌آورند، این در حالی است که هجوم مردم به سمت این بازارها، از سودآوری آنان می‌کاهد. برآوردها نشان می‌دهد اگر مردم در طول ۱۰ سال گذشته پول‌های مازاد خود را در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کردند، می‌توانستند ارزش سرمایه‌های مالی خود را به بالاترین سطح ممکن در طول این مدت برسانند.
سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بیشترین بازده را در طول ۱۰ سال گذشته داشته و ارزش پول افراد به ۴۲ برابر سطح اولیه آن رسیده است. بعد از آن بازار سرمایه پربازده‌ترین بازار مالی در طی این مدت بوده و ارزش پول افراد به ۲۷ برابر سطح اولیه آن دست یافته است.
بازار ارز و طلا در جایگاه بعدی آن قرار می‌گیرد که ارزش پول افراد در آن به ترتیب ۱۷ برابر و ۱۳ برابر شده است. در ادامه می‌توان به بازار مسکن اشاره کرد که ارزش سرمایه‌های مالی مردم تنها هفت برابر شده است. سرمایه‌گذاری در بانک نیز در جایگاه نهایی بازارهای مالی قرار می‌گیرد که ارزش سرمایه‌های مالی افراد در آن تنها چهار برابر شده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار