این ۱۰ نفر هیچگاه پیر نمی شوند

هیچکدام از ما برای همیشه جوان نمی مانیم اما برخی از بازیگران به بالا نرفتن سنشان معروف هستند. در واقع می توان گفت آنها هیچگاه پیر نمی شوند و همیشه جوان می مانند.

در واقع بسیاری از افراد مشهور در کنار تغذیه خوب و مراقبت از خود، بالا رفتن سنشان را پذیرفته و با آن کنار می آیند. آنها تلاش می کنند که واقعا نشان دهند سن تنها یک عدد است و تاثیری بر زندگی ندارد.

متخصصان تغذیه پیشنهاد می کنند با داشتن یک رژیم غذایی سالم می توانید توانایی بدن خود و جوانی تان را حفظ کرده و در سنین بالا نیز از مشکلات جسمی به دور باشید.

همچنین مراقبت از خود در کنار پذیرفتن بالا رفتن سن و اهمیت ندادن به آن می تواند حتی ظاهری جوان را برای شما به ارمغان آورد که هیچکسی با دیدنتان نتواند سن شما را حدس بزند.

بازیگران زیادی هستند که به پیر نشدن معروفند. یکی از آنها که برای بسیاری از ایرانی ها شناخته شده است داریوش فرضیایی یا همان عموپورنگ است که برای سال ها برنامه های کودک ایران را اجرا کرد.

مانند عمو پورنگ، بسیاری از سلبریتی ها و بازیگران خارجی نیز هیچگاه پیر نشده اند و توانسته اند همچنان قدرت و جذابیت جوانی خود را حفظ کرده و به فعالیت حرفه ایشان نیز ادامه دهند.

در ادامه می توانید آنها را ببینید. ما در اینجا عکس فعلی آنها همراه با عکس دوران جوانی شان را در کنار یکدیگر قرار داده ایم تا شما خودتان درباره بالا رفتن سن آنها قضاوت کنید.

1. جودی فاستر

2. فرگی

3. جیدا پینکت اسمیت

4. مس میکلسن

5. ایتن هاک

6. مونیکا بلوچی

7. شارلیز ترون

8. کانی بریتون

9. اوما تورمن

10. سارا سیلورمن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار