شماره شبا تهران شارژ

انتقام ترامپ طلا را گران می کند

19 روز پیش انتخابات ایالات متحده برگزار شد و دونالد ترامپ از حزب جمهوری خواه و جو بایدن از حزب دموکرات ها به رقابت با یکدیگر پرداختند که در نهایت جو بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب ایالات متحده انتخاب شد. حال این باعث شده تا ترامپ به دنبال انتقام گیری باشد.

به گزارش بنکر (Bankerاقدامات ترامپ به ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری محدود نشده و در تلاش است تا برنامه وام اضطراری برای شهروندان آمریکایی را متوقف کرده و برای سال آینده تمدید نکند.

این اقدامات ترامپ را می توان نوعی انتقام گیری از بایدن تلقی کرد. وی در تلاش است تا کار بایدن را برای ریاست جمهوری تا آنجا که در توانش است سخت کند.

انتظار می رود که ترامپ طی دوماه آینده که روز های پایانی ریاست جمهوری وی است تمام تلاشش را در راستای این انتقام گیری ها خواهد کرد.

در نتیجه این موضوع می توان انتظار داشت که تقاضای برای سرمایه گذاری در پناهگاه امن افزایش خواهد یافت و در نتیجه قیمت طلا بالا خواهد رفت.

همچنین اگر شرایط نگران کننده شده و ترامپ حاضر به انتقال قدرت به شکل مسالمت آمیز نشود می توان انتظار داشت که قیمت طلا بسیار بالا تر از هر آنچه پیش بینی شده بود خواهد رفت.

منبع: Kitco/tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار