اسامی نجومی بگیران را اعلام کنید

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به ادامه پرداخت حقوق های نجومی به برخی از مدیران کشور از جمله حقوق 53 میلیون تومانی گفت: در مجلس یازدهم طرح انضباط مالی را برای جلوگیری از پرداخت حقوقهای نجومی تهیه و تصویب می کنیم.
٢٩ فروردين, ١٣٩٩ جمعه ١٠:۵٩
کد خبر: ٢۶۴۴۵۶

به گزارش بنکر (Banker)، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با اقتصاد شهروند با اشاره به تخلفات صورت گرفته در تخصیص ارزهای دولتی و گرفتن ارز و وارد نکردن کالا به کشور در گزارش تفریغ بودجه سال ۹۷ در جلسه روز سه شنبه مجلس گفت: در گزارش رئیس دیوان محاسبات از پرداخت های نجومی سخن به میان آمد و حتی گفته شد برخی افراد ۵۳ میلیون تومان حقوق می گرفتند.

وی با تاکید بر اینکه باید اسامی نجومی بگیران به مجلس اعلام شود، افزود: اینجانب از رئیس دیوان محاسبات می خواهم که اسامی این نجومی بگیران را معرفی کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: اینجانب از رئیس دیوان محاسبات کشور می خواهم تا قوانینی که از لابه لای آن اینگونه حقوق ها پرداخت می شود و شما می گوئید قانونی است، باید این قوانین را به ما اعلام کند تا ما این قوانین را درست کنیم.

حاجی دلیگانی با اشاره به روزهای پایانی عمر مجلس دهم، اضافه کرد: ما در مجلس یازدهم که از هفتم خرداد به بعد افتتاح می شود، یک طرح انضباط مالی در همین راستا تهیه و به مجلس ارائه می کنیم.

وی تصریح کرد: برای پخته شدن این طرح، گزارشهای تفریغ بودجه سالهای قبل را هم بررسی می کنیم، تا مشخص شود که تخلفات از چه مجرای بوده تا راهکارهای جلوگیری از تخلفات در طرح انضباط مالی گنجانده شود تا قانون جامعی مصوب شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: هدف از تهیه این طرح جلوگیری از پرداخت حقوق های نجومی به برخی افراد است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار