شماره شبا تهران شارژ

آیا سکه بخریم؟

صعود دلار به کانال 17 هزار تومان ، انتظارات معامله‌گران بازار سکه را نیز تحت تاثیر قرار داد و در نتیجه امروز شاهد ادامه افزایش خرید ها در این بازار بودیم. با این حال، رشد ۴ روز ابتدایی هفته به اندازه‌ای بود که کاهش ۲ روز انتهایی هفته پیش به چشم نیاید.

به گزارش بنکر (Bankerافزایشی ها می گویند، بازار اصلاح لازم جهت آمادگی برای رشد دوباره را تجربه کرده و روز شنبه(امروز) بار دیگر به جاده افزایشی بازخواهد گشت،  ولی کاهشیهای دلار اعتقاد دارند، افزایش هفته گذشته بیشتر ناشی از جوسازی نوسان گیران بود و با ورود قوی بازارساز به معاملات، راه بر افزایش بیشتر قیمت سد شده

بازارساز در روزهای انتهایی هفته توانست با نزدیک کردن قیمت صرافی‌های منتخب به قیمت بازار آزاد، تا حدی نوسان قیمت دلار را مدیریت کند ولی باید دید امروز نیز تاکتیک بازارساز جواب خواهد داد یا شاهد حمله نوسان‌گیران به قیمتی خواهیم بود که یک کانال نزول کرده  طبق قیمت بازار و نرخ صرافی ملی ممکن است بازارساز بواسطه فاصله اندک 50 تومانی با بازار دست به کاهش بزند یا اینکه منتظر تحولات بازار بماند . وقتی فضا برای رشد سکه تمام سد شود با این اونس و دلار داخلی، توجه بازار به سمت سکه‌های کوچک خواهد رفت.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار