آخرین پیش بینی از وضعیت بیت کوین

با پایین آمدن از اولین سطح مقاومت عمده در 60.000 دلار، بیت کوین به پایین ترین قیمت روزانه 56.872.0 دلار سقوط کرد.

به گزارش بنکر (Bankerبیت کوین در اولین سطح حمایت بزرگ 58.128 دلار و از سطح دوم مقاومت اصلی 57.297 دلار سقوط کرد. با یافتن پشتیبانی دیر هنگام، بیت کوین برای کاهش کسری روز به سطح 57.000 دلار بازگشت.

علی رغم بازگشت به سطح 57.000 دلار، بیت کوین موفق به شکست در سطح دوم پشتیبانی بزرگ نشد.

امروز صبح

در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با 0.66 درصد افت به 56.642.2 دلار رسید. با شروع نزولی روز، بیت کوین از اوایل صبح 57.030.0 دلار به 56.550.0 دلار سقوط کرد.

همچنین، سکه با 6.50 درصد افت، سقوط کرد.

برای روز پیش روی بیت کوین

بیت کوین نیاز دارد تا از سطح محوری 57.911 دلار حرکت کند تا اولین سطح مقاومت اصلی 58.950 دلار را به نمایش بگذارد.

با جلوگیری از افزایش تجمع رمزارزها، اولین سطح مقاومت و همچنین مقاومت در برابر 59.000 دلار احتمالا صعودی خواهد بود.

غول های بزرگ مالی آمریکایی کماکان نسبت به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی مشتاق هستند. با اعلام خبر احتمال سرمایه گذاری های جدید بانک گلدمن ساکس و موسسه بلک راک در بازار ارزهای دیجیتالی، بار دیگر اوضاع به نفع گاوهای بازار تغییر کرده است و برخی تحلیل گران احتمال رسیدن بیتکوین به ۷۰ هزار دلار را طی روزهای آتی محتمل دانسته اند. در سه ماه اخیر بیتکوین بیش از ۳۰ هزار دلار افزایش قیمت داشته است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱۹۳۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۳ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۶۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۲ درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

بانک جی پی مورگان با انتشار گزارشی با اشاره به افزایش روزافزون سرمایه ورودی به بازار ارزهای دیجیتالی پیش بینی کرد در صورت کاهش نوسانات شدید قیمتی، بیتکوین به زودی بتواند به رقم ۱۳۰ هزار دلار برسد. این بانک نوسانات بالای بازار ارزهای دیجیتالی را بزرگ ترین مانع بر سر ورود نهادهای بزرگ به این بازارها دانسته است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار