"اتریوم" رکورد قیمتی جدیدی ثبت کرد

دومین رمز ارز مطرح بازار ارز های دیجیتال یعنی اتریوم روز گذشته با رشدی 5.2 درصدی در 24 ساعت توانست به قیمت 2700 دلار برسد. این ارز دیجیتال با طی یک رالی قدرتمند سه روزه توانست به این رکورد قیمت دست پیدا کند.

به گزارش بنکر (Bankerدر حال حاضر اتریوم با قیمت 2680 دلار در صرافی مختلف سطح دنیا در حال خرید و فروش می‌باشد. این بالاترین میزان رشد پس از سه روز روند صعودی یعنی 19٪ است.

eterium

افزایش حیرت انگیز قیمت ارز های دیجیتال در سال جاری باعث شد تا قیمت اتریوم در سال 2021 حدود سه برابر رشد قیمتی داشته باشد بخشی از این رشد به دلیل اشتیاق معامله گران نسبت به رشد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های NFT است که هر دو از زنجیره بلوک Ethereum استفاده می کنند. در مقایسه بیت کوین (BTC) امسال 89٪ رشد کرده است.

کتی استاکتون ، تحلیلگر فنی شرکت مشاوره Fairlead Strategies در اینباره گفت: "اتریوم تازه شروع به رشد کرده است و تا چند روز دیگر ادامه دارد."

شرکت سرمایه گذاری Ether Capital’s Coolican دلیل رشد اتریوم را پیشرفت فنی در اتریوم میداند که باعث شده است سرمایه گذاران را برای خرید این ارز دیجیتال تمایل نشان دهند.

استفان کولیکان ، مدیر ارشد مالی شرکت سرمایه گذاری Ether Capital ، می گوید اصلاح و بازیابی تنها بخشی از بازار رمزنگاری است. کولیکان گفت: "من فکر می کنم فروش ارزها آخر هفته بیش از حد انجام شد ، بنابراین بازگشت به عقب منطقی است."کولیکان به کوین دسک گفته است که : مسئله این است که مردم بیشتری گزاره ارزش اتریوم و مدل تعلق‌پیر اثبات سهام طرح بهبود اتریوم 1559 را می‌فهمند.

از بیت کوین چه خبر ؟

بیت کوین با وجود حجم کمتری از معاملات از میانگین ​​در روز سه شنبه توانست در محدوده های بالاتری معامله شود همچنین بیت کوین توانست دیروز رشدی 1.4 درصدی را برای خود ثبت کند. بیت کوین (BTC) در حال حاضر با قیمت 54914.11 دلار معامله می شود.

حجم مبادلات بیت کوین اسپات برای روز سه شنبه حدود 2.6 میلیارد دلار بود ، که در مقایسه با میانگین سه ماهه که 5.1 میلیارد دلاری بود کاهش یافته است.

این احتمال وجود دارد که بازیکنان بزرگتری این هفته در بازار حضور داشته باشند ، زیرا معامله گران خرد و سرمایه گذاران جدید به دلیل ریزش اخیر ارز های دیجیتال در خرید ارزهای دیجیتال با احتیاط عمل خواهند کرد.

Wave’s Kogan در اینباره گفت: "بیت کوین یک محیط اطلاعاتی نامتقارن است. بخش کوچکی از جامعه بیت کوین از نوسانات قیمتی قریب‌الوقوع اطلاع دارند و تنها بخش کوچکی از پلتفرم‌ها می‌توانند از پس معاملات گسترده بر بیایند.."

کوگان گفت ، با وجود حجم پایین معاملات، یک چرخه خبر مثبت بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد و در ادامه افزود :

JPMorgan در حال آماده شدن برای راه اندازی یک صندوق بیت کوین با مدیریت فعال برای مشتریان خصوصی خود است و تسلا نیز به اقدام به فروش مقداری از بیت کوین های خود برای کسب سود کرده است که باعث رشد قیمتی بیت کوین خواهد شد."


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار