"نشان اعتباری" یک پروژه ملی است

مدیرعامل بانک ملی ایران با تقدیر از اقدامات انجام شده در مجموعه شرکت پرداخت الکترونیک سداد و اپلیکیشن ایوا گفت: نباید سرعت حرکت این مجموعه کاهش یابد و یا فعالیت های تحول گرایانه آن متوقف شود.
٠٨ مرداد, ١٣٩٩ چهارشنبه ١٣:٠٣
کد خبر: ٢۶۶٢٩٩

به گزارش بنکر (Banker)، دکتر محمد رضا حسین زاده که امروز در این شرکت حضور یافته بود، با بیان این که «نشان اعتباری» یک پروژه ملی است و مورد تقدیر همه ارکان اقتصادی کشور قرار گرفته است، افزود: این محصول که بر روی اپلیکیشن ایوا ارائه می شود، بسیاری از مشکلات حوزه اعتبارات و تسهیلات را برطرف خواهد کرد.
به گفته وی، اقدامات انجام شده در این حوزه بسیار خوب بوده، اما نباید به همین میزان اکتفا کرد و باید با الگو گرفتن از شرکت های بزرگ دنیا، پیشروی و خلاقیت در کار را سرلوحه قرار داد.
حسین زاده با تاکید بر این که رقبا در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: اگر به آنچه هستیم بسنده کنیم، سایرین از ما جلو خواهند زد، بنابراین امیدوارم روزی را شاهد باشیم که ایوا به تنهایی بتواند بخشی قابل توجهی از فعالیت های بانک ملی ایران را انجام دهد و مستقل شود.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران نیز در این مراسم با تاکید بر این که از ظرفیت همدلی و هفکری ایجاد شده در بانک باید حداکثر استفاده را کرد، گفت: امیدواریم در آینده نزدیک ایوا بتواند نقش شعبه مجازی را ایفا کند.
مسعود خاتونی با اشاره به تلاش های شبانه روزی برای ارائه خدمات متمایز بر روی این اپلیکیشن، افزود: قصد داریم خدماتی مانند پرداخت تسهیلات، افتتاح حساب، درخواست دسته چک و ... را در آینده نزدیک از طریق ایوا انجام دهیم.
محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد نیز در این مراسم با ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت های شرکت، تاکید کرد که اهداف بانک ملی ایران در حوزه بانکداری الکترونیک را با قوت پیگیری خواهد کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker aron banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار