پیشنهاد موسسه توسعه به کارمندان خود!

موسسه اعتباری توسعه خطاب به پرسنل خود گفته است که در آزمون استخدامی سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری شرکت کنند!

به گزارش بنکر (Bankerاز چند ماه پیش خبرهایی مبنی بر بستن شعب موسسه اعتباری توسعه به گوش می‌رسید.

این موسسه اعتباری که با سابقه ترین موسسه در کشور است تعداد شعبات خود را از ۴۶ شعبه در سراسر کشور به کمتر از ۳۰ شعبه رسانده است.

همچنین پرسنل این موسسه اعتباری در تماس با خبرنگار ما خواهان پیگیری و رفع نگرانی بابت اخراج و تعدیل نیرو در این موسسه بودند.

بر اساس اعلام کارمندان توسعه، شعب موسسه در بسیاری از شهرها جمع آوری شده و هم اکنون پرسنل مجبورند در شعب شهرستان فعالیت داشته باشند.

این نگرانی پرسنل منجر به واکنش مدیران و مسئولان موسسه اعتباری توسعه شده است.

بر این اساس مدیران موسسه توسعه با درج اطلاعیه‌ای خطاب به کارمندان از آنها خواسته اند که در آزمون های استخدامی سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری شرکت کنند!

در این اطلاعیه آمده است پرسنل موسسه می‌توانند در آزمون های استخدامی سایر بانک‌ها و موسسات شرکت کنند و در صورت قبولی و احراز همه شرایط بانک استخدام کننده بجز شرط سنی، با همکاری بانک مرکزی مشکل سن کارمند موسسه برطرف شود!

به عبارت دیگر کارمندان موسسه اعتباری توسعه در صورتیکه بانک و موسسه ای آزمون استخدامی داشته باشد باید در آزمون شرکت کنند و آنها نیز همانند سایر متقاضیان، آزمونهای استخدامی را پشت سر بگذارند.

  البته با توجه به اینکه تعداد زیادی جهت استخدام در بانکها و موسسات در آزمون استخدامی شرکت می‌کنند می‌توان گفت امکان قبولی پرسنل موسسه بسیار اندک می‌باشد.

 از سوی دیگر در حال حاضر با توجه به سیاست کاهش شعب، بانکها به سختی نیروی جدید استخدام می کنند.

منبع: akhbarbank

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار