نقره 23 دلاری در راه است

رئیس شرکت معدنی Americas Gold & Silver تاکید کرد: قیمت نقره در حال حرکت به سوی ارزش عادلانه و منصفانه خود یعنی 23 دلار در هر اونس است و این مساله می تواند یک تغییر بزرگ برای معدنکاران و صنعت جهانی نقره باشد.

به گزارش بنکر (Banker)، وی افزود: می توانم پیش بینی کنم که قیمت نقره به سوی 22 تا 23 دلار حرکت خواهد کرد و این یک تحول بزرگ برای صنعت نقره خواهد بود.

اظهارات این تحلیلگر اقتصادی در شرایطی است که ارزش سهام شرکتهای معدنی نقره در سال 2019 با افزایش چشمگیری روبرو شده است. ارزش سهام شرکت Americas Gold and Silver در 12 ماه منتهی به 20 ژانویه 2020 میلادی بیش از 70 درصد رشد داشته است.

وی تصریح کرد: اعتماد به بازار فلزات گرانبها افزایش یافته است . تصور می کنم شرایط بازار فلزات گرانبها اکنون بسیار عالی است. پیش بینی می کنم درآمد شرکتهای معدنی در 3 ماه نخست 2020 میلادی با رشد چشمگیری روبرو خواهد شد. شرکتهایی که مدیریت قوی داشته باشند، با سود مالی خوبی روبرو شده اند و شرکتهایی که مدیریت قوی نداشته باشند، قادر به کسب سود مالی سرشاری نخواهند بود.

وی افزود: به خاطر کمبود منابع مالی و ذخایر اقتصادی، برخی شرکتهای معدنی ترجیح داده اند تا همه تمرکز خود را بر روی توسعه پروژه های موجود تولیدی قرار دهند به جای آنکه پروژه های جدیدی را آغاز کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار