سرمایه گذاری روی بیت کوین را دریابید

یکی از بازار هایی که طی ماه های اخیر بسیار اوج گرفته و سرمایه و سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود جذب کرده بازار رمز ارز ها یا همان ارز های دیجیتال می باشد که معروف ترینشان بیت کوین است.

به گزارش بنکر (Bankerپس از اصلاح قیمت بیت کوین در هفته گذشته و کاهش قیمت آن تا کانال 16 هزار دلار، قیمت بیت کوین در این هفته برای بار دیگر شروع به رشد بسیاری کرده و هم اکنون در بالاتر از 18 هزار و 500 دلار قرار گرفته است.

هرچند انتظار می رود که این رمزارز بسیار پرطرفدار هم چنان در مسیر افزایشی خود با مقاومت های زیادی رو به رو شده و اصلاح قیمت داشته باشد اما مسیر حرکت آن صعودی بوده و سرمایه گذاران انتظار رشد بسیاری زیادی از آن دارند.

در حال حاضر بیت کوین کمی بالا تر از 18 هزار و پونصد دلار متوقف شده و در نقطه 18551 قرار گرفته است.

بیت کوین هم اکنون پشتیبانی قدرتمند خود در نقطه 18 هزار دلار را پس گرفته است و در حال حرکت به سمت مقاومت عمده خود یعنی 19500 دلار می باشد.

این مقاومت را بالا ترین قیمت بیت کوین در طول تاریخ این ارز تشکیل داده و در صورت شکسته شدن بیت کوین تا 20 هزار دلار رشد خواهد کرد. همانچیزی که سرمایه گذاران امید بسیار زیادی به آن بسته اند.

با وجود اصلاح قیمت در هفته گذشته نمودار ها همچنان رشد بیت کوین را مثبت نشان داده و در نتیجه انتظار می رود که این ارز دیجیتال به رشد خود ادامه داده و رکورد های پیشین خود را جا به جا کند..

منبع: fxstreet/tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار