با گردش کارت اعتباری به مسافرت برید

گردش کارت اعتباری بانک گردشگری در واقع یک کارت اعتباری یا همان Credit Card است که دارندگان کارت می‌توانند از ۵ میلیون تا ۵۰ میلیون تومان، خدمات سفر را از مراکز طرف قرارداد بانک گردشگری خریداری کنند.

به گزارش بنکر (Bankerگردشگران می‌توانند این تسهیلات را با توجه به توان مالی به انتخاب خود بین 12 تا 36 ماه بازپرداخت کنند.

 این کارت مهیاکننده خدمات «سفر اقساطی» است که توسط بانک گردشگری و با هدف کمک به توسعه صنعت گردشگری و افزایش سهم سفر و تسهیل آن در سبد مصرفی خانوار ایرانی، ارائه شده است. کاربرد این کارت در سفرهای داخلی و عتبات، به صورت فردی و سازمانی است.

 
گردش کارت اعتباری بانک گردشگری برای چه کسانی است؟

جواب خیلی ساده است؛ برای همه. همه خانواده‌هایی که می‌خواهند به سفر بروند و از این تسهیلات بهره ببرند. البته خب افراد پرسفر که جانشان برای یک گردش آرام و مطئمن پر می‌زند در اولویت قرار دارند! فقط کافی است اعتبار هر مراجعه‌کننده‌ای بر اساس ضوابط، برای بانک اثبات شود تا بتواند این خدمات اعتباری را در اختیار مشتری قرار دهد.

افرادی که توسط تأمین‌کنندگان طرف قرارداد همچون آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی، هتل‌ها، مراکز اقامتی و تفریحی معرفی شوند،‌ همچنین مشتریانی که با معرفی‌نامه شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی، نیمه‌دولتی و خصوصی به بانک گردشگری معرفی شوند هم می‌توانند از گردش‌کارت اعتباری بهره‌مند شوند.

 
دارنده گردش کارت اعتبای از کجا خدمات سفر دریافت می‌کند؟

بانک گردشگری مراکز معتبری را برای دریافت خدمات و خرید بلیت مشخص کرده که اکنون این دو شرکت این خدمات را به تایید بانک ارائه می‌دهند:

نام شرکت خدمات تلفن آدرس
تاپ تورز (سفرهای کیش) صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی ایران و جهان
برگزارکننده تورهای داخلی و خارجی
صدور بلیت پروازهای داخلی کشورها
اخذ ویزای کشورهای مختلف
گشت و ترانسفر گروهی و انفرادی
صدور بیمه‌نامه مسافرتی
نماینده انحصاری هتل‌های کوروش، ویدا و پارک دلفین در جزیره کیش
ارائه خدمات CIP و VIP به مسافران
رزرواسیون هتل‌های مختلف و بین‌المللی در ایران و اقصی نقاط جهان
021-8586 دفتر تهران: میرداماد غربی، نرسیده به ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، جنب بانک گردشگری، پلاک 363، ساختمان نقره، طبقه اول
دفتر کیش: جزیره کیش، بلوار فردوسی، ویلاهای فردوس، بلوک یک، طبقه همکف، ورودی C، پلاک 3 / 1
اپرو ارائه بلیت هواپیما، قطار، اتوبوس به مقاصد گردشگری داخلی و خارجی
ارائه خدمات هتل در هر نقطه از جهان
اقامت کوتاه هتل فرودگاهی
پرداخت عوارض خروج از کشور
ارائه خدمات ترانسفر فرودگاهی
ارائه خدمات ترانسفر خارجی
021-72475 تهران، بلوار میرداماد، پلاک ۲۰۷، طبقه یک

نکته: استفاده‌کنندگان از خدمات گردش‌کارت لازم نیست همه هزینه‌ها را از محل این کارت تامین کنند، بلکه می‌توانند هزینه‌های مقدماتی سفر و خرید بخشی از کالا و خدمات را به میزان ۱۰ درصد اعتبار تخصیص‌یافته از خارج از مراکز طرف قرارداد بانک تهیه کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار