telegram

افزایش نرخ طلا همه را شگفت زده می کند

سردبیر وبگاه تحلیلی TheGoldForecast.com تاکید کرد : قیمت طلا هم اکنون به کف خود رسیده است و روند صعودی قیمت این فلز گرانبها به زودی آغاز خواهد شد. زمان نشان خواهد داد که قیمت طلا الان در پایین ترین سطح خود قرار دارد.

gold

به گزارش بنکر (Banker)،  گری واگنر افزود: امسال یک سال بسیار بسیار عالی برای قیمت طلا بود. من بر این باورم که کف جدید قیمت طلا 1450 دلار برای هر اونس تثبیت شده است. به نظر من این احتمال وجود دارد که قیمت طلا 15 درصد دیگر افزایش پیدا کند. رشد بعدی قیمت طلا همگان را شگفت زده خواهد کرد.

گری واگنر اظهار داشت: روند صعودی جدید قیمت طلا طی هفته های اخیر آغاز شده و من منتظر افزایش قیمت این فلز گرانبها تا 1650 و 1700 دلار هستم.

وی افزود: اگر فدرال رزرو آمریکا سیاست های انبساطی بیشتری را اتخاذ کند این مساله به نفع قیمت طلا خواهد بود. این احتمال وجود دارد که فدرال رزرو آمریکا طی ماه های آینده نرخ بهره را باز هم کاهش دهد و این اقدام در نهایت موجب افزایش تقاضا و قیمت طلا خواهد شد.

به نوشته سایت tala ،از سوی دیگر تنش های سیاسی بین المللی و اختلافات تجاری بین آمریکا و چین نیز می تواند عامل مهمی برای افزایش قیمت طلا باشد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
نگاه بنکر
چهره های ماندگار