بانک سپه در طرح باران ۲ وام ۳۰ میلیونی می دهد

۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۷/۲۳کد خبر: 257975
بانک سپه در طرحی به نام باران ۲، به متقاضیان با حداقل موجودی ۱۰ میلیون ریال برای اشخاص حقیقی و حداقل موجودی ۵۰۰ میلیون ریال برای اشخاص حقوقی، حساب افتتاح می‌کند و تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب کارت اعتباری مرابحه ارائه می‌دهد.

به گزارش بنکر (Banker)، میزان تسهیلات پرداختی متناسب با میزان سپرده و مدت ماندگاری و تعیین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات متفاوت است. به‌عنوان نمونه سپرده با ماندگاری ۲۴۰ روز، ۱۲۰ درصد امتیاز تسهیلات برحسب مبلغ کسب می‌کند. براین اساس برای ۲۱۰، ۱۸۰، ۱۵۰، ۱۲۰، ۹۰، ۶۰، ۳۰، ۲۰ و ۱۰ و یک روز، به ترتیب ۱۱۰، ۱۰۰، ۸۰، ۶۰، ۴۰، ۲۵، ۱۰، ۳، ۱ و ۵/ ۰ درصد امتیاز تسهیلات کسب شده بر حسب مبلغ خواهد بود.نوع تسهیلات نیز براساس مدت زمان بازپرداخت ۳۶، ۲۴ و ۱۲ ماه خواهد بود که در بازپرداخت تسهیلات ۳۶ ماه، درصد تسهیلات پرداختی نسبت به امتیاز کسب شده از ۲۰ درصد تا ۱۰۰ درصد با نرخ سود ۲تا ۱۸ درصد است.

نرخ سود در تسهیلات ۲۴ ماه و درصد تسهیلات پرداختی نسبت به امتیاز دریافتی از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد بین ۳تا ۱۷ درصد است. در تسهیلات ۱۲ ماه درصد تسهیلات پرداختی ۶۰ تا ۱۰۰ درصد است که نرخ سود آن نیز دو تا ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.افتتاح حساب برای هر شخص صرفا برای یک‌بار در مدت اجرای طرح مجاز است.سپرده‌گذاران می‌توانند در دوره سپرده‌گذاری برداشت و واریز نیز انجام دهند. نداشتن چک برگشتی تسهیلات‌گیرنده و ضامن‌ها نیز الزامی است.

اعتبارسنجی تسهیلات‌گیرنده و ضامن‌ها نیز باید مورد تایید بانک قرار گیرد.انتقال امتیاز اولویت دریافت تسهیلات طرح برای اشخاص حقیقی دارنده حساب طرح حاضر صرفا به یکی از بستگان (پدر، مادر، همسر، فرزند، خواهر و برادر) دارنده حساب امکان‌پذیر است.
در صورت بستن حساب یا کاهش مانده حساب به مبلغی کمتر از حداقل‌های تعیین شده در قرارداد، امتیاز بهره‌مندی از تسهیلات به‌صورت سیستمی صفر شده و امکان اعطای تسهیلات به مشتری وجود نخواهد داشت. امکان دریافت کارت جدید بدون تسویه تسهیلات قبلی امکان‌پذیر نیست. تسهیلات صرفا در شعبه افتتاح‌کننده حساب قابل پرداخت است.

حداکثر مهلت مشتری برای استفاده از تسهیلات ۱۸ ماه پس از تاریخ افتتاح حساب است که چنانچه مشتری در این مدت از تسهیلات استفاده نکند، بانک هیچ تعهدی در قبال پرداخت تسهیلات به مشتری نخواهد داشت. تکمیل فرم درخواست و قرارداد افتتاح حساب و ارائه اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه و یک قطعه عکس نیز از مدارک مورد نیاز است. متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب طرح باران ۲، از خدمات سامانه‌های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک نیز استفاده کنند.


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

قیمت طلا به کدام مسیر خواهد رفت؟

صدور آنلاین بیمه نامه شتاب می گیرد

فعالسازی رمز یکبار مصرف با اینترنت بانک سینا

آخرین قیمت ارز، طلا،سکه و سکه پارسیان

رشد قیمت سکه و طلا در روز برفی تهران

تیم ملی کبدی با حمایت بانک صادرات قهرمان شد

قرعه کشی جشنواره ۱۳۹۸ باشگاه مشتریان بانک سپه

با رمز ساز ایران زمین آسوده بانکداری کنید

ساختار بانک مرکزی تغییر می کند؟

هراس از تورم لجام‌گسیخته

قیمت طلا امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸

پیش بینی آینده قیمت طلا بعد از گران شدن بنزین

نظرسنجی از قیمت طلا در روزهای آینده

راه گذر از شرایط کنونی، حمایت از تولید داخلی است

نگاه فعالان بازار به آینده دلار

تحلیل پیام رئیس کل به بازار

تصمیم‌گیری درباره دلار سخت شد؟

دلار گران شد

پیش بینی رکود در بازار ارز تا آخر سال

مراقب پیامک‌های جعلی رمز پویا باشید

لوایح FATF همچنان بلاتکلیف

رونق فروش گواهی‌های سپرده ۱۸ درصدی

تاثیر افزایش قیمت بنزین بر تورم از دید همتی

آغاز به کار سامانه پرداخت همراه بدون نیاز به کارت

دخل و خرج ۷ ماهه بانک صادرات اعلام شد

واریز یارانه جدید تا ۱۰ روز دیگر

خریداران طلا گوش به زنگ باشند

سن بناهای مشمول وام مسکن افزایش یافت

دلار ارزان‌ تر نمی‌شود

سرکشی دوباره دلار