تا ۲۰۰ میلیون تومان ازاقتصادنوین وام بگیرید

۱۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۴/۲۶کد خبر: 252702
اگر در بانک اقتصاد نوین حساب قرض‌الحسنه، جاری یا کوتاه‌مدت دارید می‌توانید به پشتوانه معدل حساب خود تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام بگیرید. برای اطلاع از جزئیات طرح صبا بانک اقتصاد نوین این مطلب را بخوانید.

به گزارش بنکر (Banker)، در این طرح تسهیلاتی که در قالب بسته‌های مختلف اجرا می‌شود، مشتری می‌تواند بر اساس میانگین حساب خود در بازه‌های زمانی 2، 3 و 4 ماهه، در این بانک تسهیلات دریافت کند. در بسته شماره یک این طرح (صبا 1 و 2) مشتریان حقیقی و حقوقی بانک اقتصادنوین، صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادی می‌توانند تا دو برابر معدل موجودی حساب سپرده خود و تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند. در بسته شماره 2 این طرح (صبا 3 و 4) دارندگان پایانه‌های فروش (POS) بانک اقتصادنوین می‌توانند برای تأمین نیازهای ضروری تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنند.

 

نوع حساب کوتاه‌مدت، جاری
میزان تسهیلات تا 215 درصد میانگین حساب
سقف تسهیلات 200 میلیون
سود تسهیلات 4 و 18 درصد (بر اساس نوع حساب)
ضامن بلوکه شدن سپرده، ضامن کسر از حقوق (بر اساس نوع حساب)
 

تسهیلات صبا به چه مشتریانی پرداخت می‌شود؟

 این تسهیلات در قالب کمک‌هزینه خرید خودرو، تعمیر مسکن، خرید ابزار کار، لوازم‌یدکی، تجهیز مطب برای پزشکان و داروسازان، اصناف، کسبه و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک، پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی متصل به سپرده‌های بانک اقتصادنوین قابل پرداخت است. ضمن اینکه شرکت‌ها و مؤسسات نیز می‌توانند از این طرح برای پرداخت تسهیلات به کارمندان خود استفاده کنند و به پشتوانه گردش مالی حساب‌های شرکت در بانک اقتصادنوین، کارکنان خود را برای دریافت وام به بانک معرفی کنند.
 

میزان تسهیلات طرح صبا چقدر است؟

در بسته شماره یک طرح تسهیلاتی صبا بانک اقتصادنوین (صبا 1 و 2)، بر اساس معدل موجودی سپرده‌های کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاری مشتریان در بازه‌های زمانی دو تا چهار ماه، امکان پرداخت تسهیلات تا 215 درصد معدل موجودی سپرده‌ها و تا سقف 200 میلیون تومان امکان‌پذیر است. در بسته شماره 2 طرح تسهیلاتی صبا بانک اقتصادنوین (صبا 3 و 4) بر اساس معدل موجودی سپرده‌های کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاری متصل به پایانه‌های فروش بانک اقتصادنوین در بازه‌های زمانی دو تا چهار ماه، امکان پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تا 70 درصد معدل موجودی سپرده و تا سقف 100 میلیون تومان امکان‌پذیر است.
 

نرخ سود و اقساط تسهیلات صبا بانک اقتصادنوین

نرخ سود تسهیلات طرح صبا متناسب با حسابی است که به پشتوانه میانگین آن حساب، شما درخواست تسهیلات می‌دهید. در بسته شماره یک نرخ سود تسهیلات 18 درصد خواهد بود و در بسته شماره 2، دارندگان پایانه‌های فروش (POS) بانک اقتصادنوین تسهیلات قرض‌الحسنه با نرخ 4 درصد دریافت خواهند کرد. اقساط تمامی طرح‌های صبا نیز 12، 24 و 36 ماهه خواهد بود که به انتخاب خود مشتری تعیین می‌شود.
 

ضمانت دریافت تسهیلات طرح صبا

متقاضیان دریافت تسهیلات طرح صبا، با توجه به نوع درخواست تسهیلات (حسابی که میانگین حساب آن ملاک پرداخت تسهیلات قرار می‌گیرد) باید ضمانت لازم را برای دریافت تسهیلات به بانک ارائه کنند. مشتریانی که به پشتوانه حساب سپرده خود تسهیلات دریافت می‌کنند نیازی به ارائه ضامن دیگری ندارند و درواقع سپرده آن‌ها تا زمان تسویه تسهیلات به‌عنوان ضمانت بازپرداخت اقساط بلوکه می‌شود. سایر متقاضیان تسهیلات نیز باید به ازای هر 10 میلیون تومان تسهیلات یک ضامن رسمی کسر از حقوق به بانک ارائه کنند. ضمن اینکه با تشخیص شعبه و بر اساس اعتبار سنجی مشتری، امکان ارائه سایر وثایق به‌عنوان ضامن دوم (ارائه نامه رسمی کسر از حقوق به‌عنوان ضامن اول ضروری است) وجود دارد.


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

دلایل فرار پول ها و افت وام‌دهی در بانک ها

طلا از مرز ۱۵۰۰ دلار عبور کرد

قیمت طلا مجدد صعودی شد

وزن وام بانکی در خرید خانه چقدر شد؟

راهکارهای سه گانه برای اصلاحات بانکی

مشکل بانکی از کجا آغاز شد؟

مانع اصلی اصلاحات بانکی

ادله بیمه‌گران برای معافیت از مالیات

شکایت بانک مرکزی از مالیات ارزی

زمستان رکود در راه است یا نه؟

بی‌ثباتی جهان، عامل صعود طلا؟

طلا در انتظار نشست «جکسون هول»

سکه ۳۰ هزار تومان افتاد

گرفتاری نوسان گیران در دامنه‌ای محدود

دلار به کف ۷ ماهه برگشت

برترین بانکداران جهان

از بانک شهر تا ۵۰ میلیون تومان وام بگیرید

دولت بی‌پول، چگونه مردم را فقیر می‌کند؟

طرح تسهیل تسویه بدهکاران برگشت خورد

اولتیماتوم وزیر اقتصاد به سازمان مالیاتی

رتبه بندی استان ها در چک های برگشتی

برگزاری ۱۱ مجمع بانکی از ۲۱ بانک بورسی

صنعت بیمه بعد از ۸۰ سال به کجا می رود؟

مدل جدید اندازه گیری خط فقر در ایران

رشد ۳۰ درصدی پرداخت‌های الکترونیکی

بیت کوین از مرز ۱۰۵۰۰ دلار فراتر می‌رود؟

هشدار شدید همتی به بانک ها

طلای جهانی ۱۸ دلار ارزان شد

مشارکت بانک ایران زمین در طرح "تا مهر با همدلی"

۵ ایراد طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی