پیام نوروزی مدیرعامل بانک کشاورزی

۲۳:۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸کد خبر: ۲۴۶۱۸۲
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، در پیامی حلول سال جدید و نوروز ۱۳۹۸ را به همه هموطنان و کارکنان بانک کشاورزی تبریک گفت.

به گزارش بنکر (Banker)،  به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، متن این پیام به شرح ذیل است.

 
به نام خداوند بخشنده مهربان
«  ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی                  از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی»
«سخن در پرده می گویم چو گل از پرده بیرون آی              که بیش از پنج روزی نیست حکم میر نوروزی»
 
نوروز از راه می رسد و بهار، بهانه های بی بدیل نوزایی و رویش را سخاوتمندانه می گسترد تا سپاسگزار پروردگاری باشیم که از خاک سرد و سخت، جوانه های امید را می رویاند. با آمدن بهار روح اهورایی در کالبد زمین دمیده می شود و زمان شکوفایی و شیدایی از راه می رسد، فرا رسیدن این موسم خجسته را به همه هموطنان شریف و همه آنان که نوروز را جشن می گیرند و همچنین همه همکاران عزیز در بانک کشاورزی شادباش می گویم.
 
سال1397 درحالی به پایان می رسدکه از میانه آن، بدلیل بدعهدی وپیمان شکنی دشمنان این مرز و بوم، سختی ها ودشواری هایی فرا راه ملت بزرگ ایران پدید آمده اما به مدد ایمان و انسجام مردم و با تلاش وهمدلی و همبستگی ملی، روند ایستادگی و مقاومت مردم ادامه دارد.
 
ما در سال 1397، با الهام از شعار ملی «حمایت از کالای ایرانی» در بانک کشاورزی، شعار خدمات بهتر، تسهیلات بیشتر و حمایت از تولید پایدار کشاورزی را به عنوان محور برنامه عملیاتی بانک انتخاب کردیم و با ارائه خدمات بهتر و تجهیز منابع بیشتر به میزان 203 هزار میلیارد ریال (30 درصد رشد نسبت به سال 1396) توانستیم تسهیلات بیشتری برای حمایت از تولید بخش کشاورزی که تولید صد درصد ایرانی است، فراهم کنیم بطوریکه مانده تسهیلات پرداختی بانک در مقطع پایان بهمن حدود 120 هزار میلیارد ریال نسبت به سال 1396 افزایش یافته است.
 
پرداخت تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری با هدف ایجاد اشتغال و امید آفرینی در جامعه روستایی  و عشایری کشور که از اوایل سال آغاز شد اولویت اصلی فعالیت شعب بانک بود و خوشبختانه در مقطع پانزدهم اسفند، 28152 طرح و کسب و کار کوچک و متوسط روستایی و عشایری با اختصاص بالغ بر 32.700 میلیارد ریال به اجرا درآمده و در نتیجه اجرای این طرحها تا نیمه اسفند ماه بالغ بر 63 هزار شغل جدید ایجاد شده است و با ادامه طرح انتظار می رود  که در ماه های آینده نیز به همین میزان شغل جدید ایجاد شود.
 
در سایر زمینه ها ازجمله در واگذاری املاک مازاد، در بهسازی شبکه شعب و ادغام و جابجایی شعب کم بازده و همچنین در بهسازی خدمات و سامانه های خدمت رسانی هم خوشبختانه بهبودهای قابل توجهی اتفاق افتاده است. علاوه بر این در سالی که پشت سر گذاشتیم، جایگاه بانک کشاورزی در فهرست شرکت های برتر کشور ارتقاء پیدا کرد. در رتبه بندی هزار بانک برتر دنیا هم رتبه بانک به میزان قابل توجهی ارتقاء پیدا کرده و بالاترین رشد سالانه به بانک تعلق گرفت. در سایر عرصه ها هم عملکرد و دستاوردهای خوبی داشته ایم و برای ادامه راه جای امیدواری بسیار وجود دارد.
 
اینک که در مقطع پایانی سال1397 و آغاز سال جدید قرار داریم، از فرصت استفاده می کنم و از تلاش های گسترده و فعالیت های موثر همه همکاران عزیزم در شعب و مدیریت های سراسر کشور و همچنین ادارات مرکزی و شرکت ها و موسسات وابسته به بانک صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم. همچنین لازم است از دعای خیر و همراهی بی نظیر همکاران پیشکسوت و بازنشسته بانک سپاسگزاری کنم.
 
آرزو می کنم که سال 1398 سالی پرخیر و برکت برای همه مردم خوب کشورمان و همه همکاران عزیزمان باشد.
 
سال نو و نوروز 1398 بر شما مبارک و خدای بزرگ و مهربان حافظ شما و پشتیبان اندیشه های پاک و دل های پرمهر و دستان یاریگرتان باد.
 
  «هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز»
               روح اله خدارحمی

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

"بانک بد"

کیفیت پایین درآمدهای مشاع بانکهای خصوصی و خصوصی شده

چگونه بانک ها درآمد شناسایی می کنند!

شدت سپرده گذاری در کدام استانها بیشتر است؟

کاهش دوره زمانی اتمام "خلق نقدینگی" از پایه پولی

دوره افزایش قیمت مسکن به اتمام رسید

دو شرط تداوم ثبات ارزی

حذف دفترچه‌ در مراکز درمانی تأمین اجتماعی

دلیل بی‌اعتنایی ارز به ترامپ چیست؟

فرصت‌های کسب و کار با حضور فین تک‌ها

پایان پرداخت سود سهام عدالت سال ۹۶

متوسط نرخ تورم ۸.۲درصد شد

۲۹ ارز در بازار بین بانکی ارزان شد/جدول

۲ روی امتیاز ویژه دلار

تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط بانک‌ها

پیشروی قدم به قدم سکه در بازار

بورس دوباره صعودی شد

احتمال تورم‌زا بودن کاهش سپرده قانونی

آیا حباب دلار می‌ترکد؟

قیمت طلای جهانی ارزان تر شد

کاهش قیمت دلار و یورو در صرافی بانک‌ها

حمایت ویژه بانک ملی از خوداشتغالی

جزییات نشست اقتصاددانان با همتی

ادامه صعود برای دلار

جزئیات عملکرد بازار متشکل ارزی

بیمه ها تمایلی به بیمه حوادث ندارند

اقدامی که هزینه بانک‌ها را کاهش داد

ماجرای قطع ارتباط بانکی ایران و چین

تشکیل بازار متشکل ارزی با قیمت واقعی

دو روی سکه ادغام بانک‌ها