کارکنان قوه قضاییه به طرح "مهردانا" پیوستند

۱۰:۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵کد خبر: 245830
تفاهم نامه پرداخت تسهیلات پوشش‌های بیمه‌ای مورد درخواست شاغلین و بازنشستگان قوه قضاییه در قالب طرح مهر دانا بین بیمه دانا، قوه قضاییه و بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد شد.

به گزارش بنکر (Banker)،ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا در این مراسم گفت: طرح مهر دانا در راستای تفاهم با بانک قرض الحسنه مهر ایران اقدام منحصر به فردی است که در راستای پیام رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب انجام می‌شود و ما دنبال ایجاد تمدن نوین اسلامی هستیم.
وی افزود: ما با ابزار نظام سرمایه داری نمی‌توانیم تمدن نوین اسلامی ایجاد کنیم بلکه باید با ابزار اسلامی به این هدف برسیم. کاردگر با بیان اینکه در سال گذشته در صنعت بیمه حدود ۲۰ میلیون بیمه نامه صادر شده است، افزود: در طرح مهر دانا همه کسانی که به دفاتر فروش بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه می‌کنند و متقاضی خرید بیمه نامه باشند، بدون مراجعه به بانک و بدون ضامن و کارمزد برای هر نفر تا سقف ۲.۵ میلیون تومان تسهیلات بانکی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران اختصاص می‌یابد.
وی با اشاره به مزایای تفاهم نامه طرح مهر دانا گفت: این طرح بدون کارمزد و بدون مراجعه به بانک است و ما تلاش می‌کنیم خدمات خوب بیمه‌ای در حوزه شخص ثالث، بدنه اتومبیل و آتش سوزی به متقاضیان ارائه دهیم.
مدیرعامل شرکت بیمه دانا با تاکید بر اینکه بیمه توأم با آرامش و آسایش است، ادامه داد: خرید این بیمه نامه باید همراه خود آسایش و آرامش را داشته باشد که امید است این تفاهم نامه این مهم را برآورده کند
در این مراسم مرضیه وحید دستجردی رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضاییه نیز در سخنانی گفت: بیمه دانا بیمه‌ای است که قبل از انقلاب تاسیس شده و اساس آن درمان بوده است کخ علاوه بر آن خدمات خوبی در زمینه بیمه ارائه می‌کند. طرح مهر دانا نیز کمترین هزینه را ایجاد و بیشترین منفعت را به بار می‌آورد.
وی افزود: طرح مهر دانا برنامه بسیار خوبی است که به همه کارکنان و قضات در قوه قضاییه توصیه می‌کنم از این خدمت بزرگ که برای آنها کمترین هزینه را دارد، استفاده کنند. رئیس مرکز سیاست گذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضاییه با بیان اینکه این طرح قرض الحسنه است و به مردم کمک می‌کند که امیدواریم سایر بانک‌ها نیز از این اقدام تبعیت کنند، افزود: امروز نیاز به اقتصاد مقاومتی داریم تا مردم کمترین مشکلات اقتصادی را داشته باشند.
وی از خدمات ابراهیم کاردگر و بیمه دانا برای پوشش بیمه درمان تکمیلی کارکنان قوه قضاییه ابراز رضایت کرد و خواستار تداوم خدمت رسانی این شرکت بیمه ای به همکاران خود شد. در ادامه مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، نیز در سخنانی اظهار داشت: مسیر حوزه بیمه‌ای و بانکی به سمتی می‌رود که بانک‌ها و نهادها خدمات بهتری به مردم برسانند.
وی به مزایای اصلی طرح مهر دانا اشاره کرد و حذف مراجعات به ۲ دستگاه بیمه و بانک و انجام همه امور به شکل الکترونیکی را از جمله آنها دانست. اکبری ادامه داد: شرایط بقای این قرار داد این است که در وصول مطالبات و اقساط بهینه کار کنیم و اگر مردم به موقع اقساط را پرداخت نکنند این گونه طرح‌ها متوقف خواهد شد.
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

اطلاعیه بانک ملی در خصوص استخدامی ها

نرخ نیمایی حذف نمی‌شود

پایان رقابت بانک ها برسر نرخ سود

نماد بانک ملت تا ۱۲ تیر بسته می ماند

بانک سینا ۲۵.۰۰۰ جوان را صاحب کار کرد

بیمه پارسیان ۵.۰۰۰ میلیارد ریالی می شود

همه نگاه ها به فدرال رزرو دوخته شد

مالیات دهندگان سکه مشخص شد

نرخ سود بانکی افزایش نمی‌یابد

نیت خیر خود را با بانک ملی عملی کنید!

پیشروی نیرومند دلار در برابر رقبای جهانی

روند افزایشی طلای جهانی متوقف شد

گزارش عملکرد ۱۲ ماهه ۷ بانک منتشر شد

آغاز پنجمین جشنواره قرض‌الحسنه بانک آینده

بانک سامان میزبان فعالان صنعت غذا

دلیل مخالفت‌ها با FATF

ماجرای علامت دلار چیست؟

جزییات وام ویژه بانوان در بانک سینا

شما در کدام گروه مالیاتی هستید؟

شرط بهبود اوضاع اقتصادی

اقتصاد ایران به کجا می‌رود‌

هشدار به افرادی که کارت ملی هوشمند ندارند

قضیه وام دلچسب مستأجران چیست؟

نفس های آخر چک بی‌محل

حرکت همسوی سکه با دلار

کمک ۵۰۰ میلیون ریالی بانک رفاه به کهریزک

شعب ویژه بانک ملی برای مودیان مالیاتی

جایگاه برتر بانک ملی در گزارش شاپرک

آماده سازی عملیات بازار باز بانکی

قیمت دلار به چند تومان می‌رسد؟