مدیر عامل بانک ملی ایران

دلال ها تاثیر چندانی در تعیین نرخ ارز ندارند

۱۰:۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۴کد خبر: 241634
با حضور مدیر عامل بانک ملی ایران، مراسم معارفه سه مدیر امور شعب این بانک برگزار شد.

به گزارش بنکر (Banker)، در این مراسم که اعضای هیات مدیره،معاونان منابع انسانی و حقوقی و وصول مطالبات بانک ،روسای ادارات امور شعب تهران و شعب مستقل بانک نیز حضور داشتند، احکام انتصاب اصلان کریمی به عنوان مدیر امور شعب تهران، فرهاد معقول به عنوان مدیر امور شعب منطقه دو کشور و حمید مومنی به عنوان مدیر امور شعب مستقل اعطا و از زحمات محمد نور آزادی مدیر سابق امور شعب تهران تقدیر شد. 

دکتر محمد رضا حسین زاده در این مراسم با اشاره به همکاری تنگاتنگ این بانک با بانک مرکزی به ویژه در حوزه بین الملل گفت: این همکاری به ثبات نرخ ارز منجر شده است، به طوری که می توان گفت دیگر دلال ها تاثیر چندانی در تعیین نرخ ارز ندارند.
وی همچنین به تغییرات جدید در بانک ملی ایران اشاره کرد و افزود: با تصویب هیات مدیره در چارت جدید بانک، تغییرات و تفویض اختیارات جدید صورت گرفته است که امیدواریم به بهترین نتیجه منجر شود.
مدیر عامل بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم افزایش جذب منابع ارزان قیمت، خاطرنشان کرد: افزایش قیمت ها باعث افزایش نیاز به سرمایه درگردش برای واحدهای تولیدی شده است و این موضوع باعث افزایش پرداخت تسهیلات در بانک می شود، بنابراین باید به دنبال ایجاد توازن بین مصارف و منابع باشیم. 
حسین زاده با اشاره به اهمیت جذب منابع برای ارائه تسهیلات و خدمات بهتر به مشتریان، ادامه داد: بانک در حال حاضر امکانات زیادی برای جذب منابع دارد، بنابراین طیف گسترده خدمات بانک، باید به بهترین شکل به مردم ارائه شوند تا بتوانیم بیشترین جذب منابع را داشته باشیم و به تولید و اقتصاد رونق ببخشیم. 
برات کریمی عضو هیات مدیره بانک نیز در این مراسم به اهمیت جذب منابع ارزان قیمت اشاره کرد و گفت: باید بانک را به سمت سوددهی بیشتر ببریم و برای افزایش منابع باید برنامه مدونی در نظر گرفته شود. 
مسعود خاتونی دیگر عضو هیات مدیره نیز به اهمیت آخرین فصل سال اشاره کرد و گفت: در این فصل گردش مالی بالا می رود و بازار رونق پیدا می کند، بنابراین لازم است ما نیز برای این ایام برنامه مناسبی داشته باشیم. 
ناصر شاهبار نیز به عنوان عضو دیگر هیات مدیره بانک با اشاره به حجم گسترده خدمات بانک ملی ایران به مشتریان، لزوم رعایت حقوق آنها را یادآور شد و گفت: همه هزینه هایی که در بانک صورت می گیرد، برای جلب رضایت مشتری است.
محمود شایان، دیگر عضو هیات مدیره هم با تاکید بر رعایت بهداشت اعتباری، گفت: ماه های پایانی سال از حساسیت ویژه ای برخوردار است و کارکنان باید در این مدت باقی مانده با دقت هر چه تمام تر بر امور بانک تمرکز کنند. 
همچنین حبیب الله رشید ارده معاون منابع انسانی بانک نیز با بیان اینکه دریافت یک سمت سازمانی درواقع نوعی امانت است و مهمتر از هر چیز این است که در پایان خدمت به عنوان امانت داری خوب شناخته شویم، گفت: پایین ترین تا بالاترین سمت سازمانی در بانک، همه در خدمت پیشرفت امور و رساندن بانک به اهداف مصوب و مشخص شده هستند، بنابراین همه به اندازه خود در خدمت به بانک و مخاطبان آن نقش دارند.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

تورم همچنان می تازد

آنها «نیما» را دورمی زنند

ارزیابی مدیریت نرخ ارز بانک مرکزی

طلای ایران با بازار جهانی حرکت نکرد

ورود به تراکنش‌های بانکی خریداران سکه

برقراری ثبات و آرامش نسبی در بازار طلا

«پلنت» و «IaaS» بیمه را متحول می‌کنند

اونس طلا، سکه را مدد نکرد

هفتمین نشست همتی با اقتصاددانان

عوامل پرواز طلا شناسایی شد

درآمدی ۳۰میلیاردی به نفع مردم

بفرمایید وام ٣‌میلیون تومانی بدون سود و ضامن

"سالاری "مدیرعامل تأمین اجتماعی شد

شرایط تعویض وثیقه وام مسکن

شغل: مالک عابربانک!

عملکرد سامانه‌های حاکمیتی بانک مرکزی

در محل اقامت خود کد بورسی بگیرید

جشنواره قرض الحسنه بانک سینا برگزار می شود

صندوق امانات بانک صادرات، مطمئن است

برندگان کاهش ارزش پول ملی

ابلاغ دستورالعمل مالیاتی خریداران سکه

اعلام نرخ حق الوکاله بانک پارسیان در سال ۹۸

وزیر اقتصاد: برای رهن مستاجران وام خواهیم داد

امضای تفاهم‌نامه باشگاه مشتریان بانک سپه با کارگزاری بانک

در بانکداری باز رقابت تجربه مشتری است

داد و ستد ارزی بانک ها زیر ذره بین

سهم ۵ درصدی اسکناس در معاملات ارزی

خشکاندن ریشه دارایی‌های غیرمولد بانک‌ها

بذل و بخشش ۳۳۰ سکه توسط ولایتی

حقوق و مزایای لاکچری از جیب مردم!