​مدیرعامل بانک صادرات ایران

بانک صادرات از بحران ها سربلند بیرون آمد

۱۴:۲۱ - ۱۳۹۷/۷/۲۹کد خبر: 237052
حجت‌اله صیدی گفت: بانک صادرات با همت کارکنانش از وضعیت پیچیده سال‌های ٩٥ و ٩٦ بیرون آمده و وقتی به پشت سر نگاه می‌کنیم، می‌توان گفت که موفق بوده و جلو آمده ایم.

به گزارش بنکر (Banker)، مدیرعامل این بانک در جمع کارکنان استان مرکزی، با بیان این مطلب افزود: تنها چیزی که می‌‌تواند بانک‌ها را به سوددهی برساند، مدیریت است و سایر ابزارها در خدمت این مدیریت قرار می‌گیرند با این حال مدیرعامل، مدیر استان یا حتی مدیر یک شعبه نیز به تنهایی قادر به موفقیت در این مسیر نیست از این رو در تمامی سازمان‌های مالی بزرگ با یک مدیریت تیمی می‌توان به موفقیت رسید.

صیدی که برای انجام مراسم معارفه مدیریت جدید  بانک صادرات ایران در استان مرکزی حضور یافته بود، گفت: در دنیا وقتی می‌خواهند میزان استقامت بانک‌ها را بسنجند، آزمون پایداری یا «استرس‌تست» انجام می‌دهند استرس‌ها یا ضربه‌هایی به بانک وارد می‌کنند. بانک صادرات ایران در سال‌های اخیر  با استفاده از مدیریت قوی از این آزمون‌ها سرافراز بیرون آمده است.
وی با اشاره به ایجاد بنیان‌های قوی و پایدار بانک صادرات ایران توسط مرحوم مفرح، گفت: این مدیریت است که قطار سازمان‌های مختلف را در ریل خودش قرار می دهد و در ٦٧ سال گذشته تیم مدیریت این بانک از روسا و کارکنان شعب گرفته تا مدیران میانی و عملیاتی و مدیران استان‌ها همه در میدان بوده تا بانک بزرگ و مردمی صادرات ایران بتواند از همه بحران‌ها و مسایل و مشکلات حادث شده، سربلند بیرون بیاید.
وی تصریح کرد: این بانک با همت کارکنانش از وضعیت پیچیده سال‌های ٩٥ و ٩٦ بیرون آمده و وقتی به پشت سر نگاه می‌کنیم، می‌توان گفت که موفق بوده و جلو آمده ایم اما همچنان برای دستیابی به اهداف پیش‌رو تلاش و کوشش با شدت بیشتر ادامه دارد.
صیدی در این مراسم  استان مرکزی را به دلیل داشتن صنایع بزرگ دارای ظرفیت‌های قوی اقتصادی عنوان کرد و افزود: این استان به دلیل جریان نقدینگی فراوان، امکان خدمت‌رسانی بیشتری برای بانک صادرات ایران را فراهم می‌کند که باید در خدمت به اقتصاد کشور از این فرصت بهترین استفاده را کرد.
وی هدایت بهتر منابع بانک در این استان برای تامین مالی بنگاه‌های تولیدی را از جمله ماموریت‌های اصلی بانک عنوان کرد و افزود: خدمات ممتاز بانک باید در استان مرکزی از طریق وصول مطالبات و تزریق مجدد منابع به اقتصاد استان در دستور کار قرار گیرد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان اینکه مشتری باید از همکاری با بانک احساس خرسندی و رضایت داشته باشد، بر خدمت‌رسانی کامل و رفع تمامی نیازهای مشتریان با توجه به طرح‌ها و خدمات متنوع بانک، تاکید کرد.
در این مراسم حکم مدیریت شعب استان مرکزی بانک صادرات ایران توسط حجت‌اله صیدی به ایرج جعفری کوچنانی ابلاغ شد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

روند نزولی طلا و سکه ادامه دارد

دلیل کاهش نرخ ارز مسایل اقتصادی نیست

چقدر پول برای خرید مسکن لازم است؟

اعلام زمان واریز یارانه نقدی آبان ماه

قیمت جهانی طلا به ۱۲۱۰ دلار رسید

قیمت طلا تحت تاثیر قیمت نفت

۲ چالش بزرگ قیمت طلا

صنعت پرداخت در حال یک جهش بزرگ

ریزش قیمت در بازار مسکن در راه است؟

شانس تصویب CFT در مجمع

کارگاه طراحی اسکناس در موزه بانک ملی

اولین جلسه شورای فقهی بانک مرکزی برگزار شد

قیمت یورو و پوند بانکی گران شد

کاهش۱۳ درصدی قیمت طلا و سکه

رشد محدود طلا با توقف صعود دلار

تقدیر از اقدامات مدیرعامل بانک ملی

تمجید IMF از شفاف‌سازی‌ مالی ایران

روند کاهشی نرخ طلا و ارز در بازار تهران

مراقب رقابت‌ بورسی در شرایط تحریم باشیم

بانک ایران زمین اولین بانک دیجیتال کشور

"طیب‌نیا" عضو شورای پول و اعتبار شد

موافقت روحانی با استعفای مسعود نیلی

فراخوان طراحی تابلو سردر شعب بانک ایران زمین

عوامل تاثیر گذار بر افزایش قیمت طلا

جابجایی شعبه بانک ایران زمین در خراسان

کشورها ارز مجازی ایجاد کنند

طلا ۱۰ درصد ارزان شد

حق بیمه صادره و خسارت پرداختی در سال۹۶

رشد ۱۹.۳ درصدی پایه پولی

آخرین مهلت تحویل سکه های پیش فروش با سر رسید یک ماهه

اخبار پربازدید