تنها راه نجات بانک ها

۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۵کد خبر: 215580
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه تنها راه نجات بانک ها افزایش درآمدزایی است، گفت: افزایش درآمدهای مشاع و غیرمشاعی باید امروز بیش از پیش مورد توجه باشد و در این زمینه نیز هر باجه باید خود ، یک بانک باشد.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، برات کریمی امروز در نشست  جمعی از روسای ادارات مرکزی، امور شعب و شعب مستقل  بانک که در باشگاه آجودانیه برگزار شد، گفت :یکی از راه های درآمدزایی بانک ها دریافت کارمزد از مشتریان در ازای  ارایه خدمات است اما گزینه دیگر می تواند ‎گشایش اعتبار اسنادی باشد که شعب خارج از کشور بانک در این زمینه نسبت به دوره تحریم فعال تر شده اند.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بیان کرد: احترام و پاسخگویی به نیازهای اساسی مشتریان نیز طی سال های اخیر به طور جدی در دستور کار بانک بوده است و به همین جهت طرح منحصربه فرد بانک آفیسر طراحی و اجرا شده است.
 
‎وضعیت نقدینگی بانک مطلوب است
‎دیگر عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به عرضه اوراق تسهیلات مسکن این بانک  گفت:  وضعیت نقدینگی بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا کنون مناسب بوده است.
‎ناصر شاهباز  با بیان اینکه باید روی جذب مشتریان جدید در شعب بانک تمرکز شود، افزود: اکنون این پتانسیل وجود دارد و همکاران ما در شعب باید توجه ویژه به این موضوع از خود نشان دهند..
‎عضو هیات مدیره بانک ملی ایران ادامه داد:  اوراق مسکن، بانکداری الکترونیک و سامانه های بام و بله و شناسایی و ارتقای جایگاه کارکنان مستعد از جمله شاخص های مورد تاکید مدیرعامل و هیات مدیره هستند که می توانند موجب بهبود جایگاه بانک شوند.
همچنین حمید رضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور بانک با بیان اینکه امروز به دنبال بهبود شرایط در بازار رقابتی هستیم،افزود:  در راستای عمل به تاکیدات مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک به سمت اصلاح پرتفوی سپرده ای و افزایش سپرده های ارزان قیمت پیش رفتیم .
محمد نور آزادی مدیر امور شعب تهران بانک نیز با تاکید بر اینکه مطالبه گری و پاسخگویی دو اصل و سرلوحه ما در سال ۹۷ خواهد بود، عنوان کرد: اکنون سامانه سود و زیان بانک در اختیار همکاران قرار دارد و این سامانه تا سطح شعب نیز در دسترس است و می توان به کمک آن تصمیمات درستی را برای سال جدید اتخاذ کرد.
همچنین اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور نیز  در این نشست با تاکید بر اینکه امسال دستاوردهایی خوبی در بانک داشتیم و امروز دغدغه کمبود نقدینگی و منابع در بانک وجود ندارد، گفت: در سال جدید باید روی بهره وری نیروی انسانی، منابع و دارایی هایی ثابت تمرکز بیشتری صورت گیرد، همچنین باید به سمت و سوی تدوین برنامه و مشوق های بازاریابی برای جذب سپرده های ارزان قیمت، جذب شرکت ها در بازار خصوصی و... پیش برویم.            
سعید نفیسی رییس اداره کل حسابداری و بودجه بانک ملی ایران به  ارایه گزارش مالی امسال ادارات امور شعب و شعب مستقل پرداخت.
‎لازم به ذکر است، در نشست امروز مسایل پایان سال مالی بانک ملی ایران نیز بررسی و پانل پرسش و پاسخ برای پاسخگویی اعضای هیات مدیره بانک به مسایل مطرح شده همکاران  نیز برگزار شد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

دولت سایتهای خریدوفروش طلا را ببندد

آیابساط بازار چندنرخی جمع می شود؟

لایحه قانون جدید بانک‌مرکزی تصویب شد

سرمایه گذاری در بازار طلا افزایش می یابد

پوند و یورو ارزان شد+جدول قیمت

تلاش برای جلوگیری از کاهش نرخ ارز

حمایت از تولیدکنندگان در دستور کار بانک مرکزی

دلار واقعی،‌ زیرساخت افزایش تولید

۵ ضلعی مقاومت سکه مقابل دلا‌ر

هزینه تعلل در اصلاح نظام بانکی

همتی: مردم مراقب دلالان بازار ارز باشند

صعود اونس طلا متوقف شد

روایت های متناقض از دلار ۴۲۰۰ تومانی

مسیر قیمت طلا در کوتاه مدت

رشد ۱۲۴ درصدی خالص سود بانک سینا

کمترین نرخ دلار بعد از چهار ماه

موضوع موسسات غیرمجاز شفاف شد؟

پرداخت عوارض خروج از کشور الکترونیک شد

این عوامل به نفع قیمت طلا خواهد بود

نرخ ارز آزاد و نیما به هم نزدیک می‌شود

مراقب دام کلاهبرداران پیامکی باشید

بانک کشاورزی رویداد فینتک فارم برگزار می کند

دم و بازدم دلا‌ر در جو ۹ هزار

اطلاعیه مهم بانک ملی ایران در خصوص گروه ملی فولاد

نرخ پوند و یورو بانکی در مسیر افزایش

بازار ارز در مسیر ثبات قرار گرفت

راه اندازی ساز و کار مالی با اروپا طی ۲ هفته آینده

تاکید بانک ملی بر فروش املاک مازاد

آموزشگاه سه کلاسه شهدای بانک رفاه افتتاح شد

بیمه سامان اساسنامه خود را به روز کرد