روسای جدید ادارات امور شعب استان های گیلان و اردبیل معرفی شدند

معارفه و تودیع در بانک ملی ایران

۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۷/۱۸کد خبر: 204518
طی دو مراسم جداگانه مراسم معارفه و تودیع روسای جدید و سابق ادارات امور شعب استان های گیلان و اردبیل برگزار شد.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، با حضور حسین بارانی معاون نیروی انسانی و حمیدرضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور، جمعی از مدیران استانی ، مشتریان ویژه و مسئولان اداره امور شعب استان گیلان، مراسم معارفه سید کوروش معالی رئیس جدید و تودیع علی یزدان دوست رئیس سابق این اداره امور شعب برگزار شد.

در این مراسم بارانی ضمن برشمردن مزایای تغییر و تحول دوره ای و تزریق انرژی بر پیکره بانک آن را امری اجتناب ناپذیر دانست و برای هر دو مدیر آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه فتحی بیرانوند ضمن  تقدیر از تلاش های یزدان دوست رئیس سابق اداره امور شعب استان،  از کارکنان خواست با همدلی بیشتر در راستای اهداف بانک به خصوص کاهش مطالبات با مدیریت جدید همکاری کنند.
معالی نیز ضمن اشاره به پتانسیل بالای منطقه  و لزوم جدیت و کار بیشتر، اظهار داشت: برنامه های جدی برای اعتلای جایگاه بانک ملی ایران در استان طراحی و دنبال خواهد شد.
پیش از این مراسم نیز معاون منابع انسانی بانک ملی ایران و هیأت همراه با مصطفی سالاری استاندار گیلان دیدار و طرفین  بر گسترش همکاری ها به ویژه برای رفع موانع تولید و اشتغال تأکید کردند.
در استان اردبیل نیز مراسم معارفه حجت اله شاکری رئیس جدید و تودیع سیداحمد طاهری رئیس سابق اداره امور شعب برگزار شد.
در این مراسم که با حضور حسین بارانی معاون منابع انسانی، حمیدرضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور، مسئولان اداره امور شعب استان و برخی مدیران ارشد استان برگزار شد ، بارانی با تاکید بر جذب منابع ارزان قیمت ، خروج بانک از درآمد محور بودن از طریق تسهیلات ، حرکت به سوی درآمدهای کارمزد محور و ایجاد انگیزه در کارکنان افزود: کارکنان به عنوان سرمایه اصلی سازمان بسیار مهم هستند، به طوری که پیشرفت ها و اتفاقات بزرگ در دنیا محصول ایده و تفکر کارکنان است.
وی توجه و اهمیت دادن به نیروی انسانی در بانک ملی ایران را از مسائل مهم عنوان کرد و گفت:  در بانک ملی ایران در ابعاد گسترده سعی شده که از نظرات همکاران و پیشنهادهای آنها در زمینه های مختلف از جمله کاهش هزینه ها و روان سازی امور و ... استفاده گردد.
در ادامه فتحی بیرانوند به بانک محور بودن اقتصاد کشور اشاره کرد و افزود: لازم است با همت همگانی و تلاش همکاران، مطالبات به موقع وصول شده و دوباره در واحدهای تولیدی جدید استفاده شوند. چون در صورت عدم وصول و بلوکه شدن منابع،  توان بانک جهت اعطای تسهیلات جدید محدود خواهد شد.
دراین مراسم ارژنگ عزیزی مدیر کل امور اقتصادی استانداری نیز ضمن قدردانی از عملکرد رئیس سابق اداره امور شعب، به نقش برجسته بانک ملی ایران در استان ها اشاره کرد و افزود: انتظار از بانک ملی ایران بیشتر از سایر بانک هاست.
وی عملکرد سیستم بانکی استان در پرداخت تسهیلات را مطلوب ارزیابی کرد و با اشاره به قانون حمایت و توسعه اشتغال پایدار، از مدیران بانک ملی ایران تقدیر کرد. 
در ادامه شاکری با اشاره به اینکه زمان با سرعت در حال سپری شدن است، افزود:  باید قدر موقعیت ها را دانست و تلاش در جهت ارائه خدمات بیشتر را سرلوحه امور قرار دهیم .
رئیس سابق اداره امور شعب استان اردبیل نیز در این مراسم، گزارشی از عملکرد اداره امور شعب ارائه کرد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

نخستین بانک خصوصی به تاپ پیوست

اصلاح مالیات بر ارزش افزوده طلا

برگزاری یک همایش ملی با حمایت بانک انصار

کارنامه‌ وام‌دهی بانک قرض الحسنه مهر

دلار رکود ۴۵ هزار ریالی را ثبت کرد

اخذ مالیات از سپرده‌گذاران بانکی بد‌ترین تصمیم است

ضرورت نظارت بانک مرکزی بر فعالیت صرافی‌ها

بنیه مالی موسسات بیمه تضعیف شد

اجرای ۶ طرح صنعتی با وام بانک صنعت

شاخص دردی ماه چه قدر رشد کرد؟

شگرد جدید سوء استفاده از حساب بانکی

سقف جدید معافیت مالیاتی تعیین شد

پرداخت سود قطعی اوراق مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس

نقش بانک مرکزی در تنظیم بازار ارز

رازهای پشت‌پرده موسسات غیرمجاز

طلا به ۱۴۴۰ دلار خواهد رسید

تقویت ارزش دلار به ضرر طلا است

بانک ملی ۱۸۵ هزار فقره وام ازدواج پرداخت کرد

افت بیت کوین به نفع طلا خواهد بود

رشد واردات طلای هند در سال ۲۰۱۷

عرضه قطره‌چکانی دلار به صراف‌های منتخب

دلار رسما چهارنرخی شد

چین قوانین بانکی را سخت تر می‌کند

چالش‌ افشا و گزارشگری ریسک در بانک‌ها

اجاره بها تا ابتدای تابستان ۹۷ ثابت می ماند

اقتصاد سیاسی غیرمجازها

دورنمای بازار ارز

دولت و موسسات غیرمجاز

حل مشکل حساب‌های ایرانی در چین

چرخش طلا پس از ۵ هفته