پایان نامه های دانشجویی حامی دارد

حمایت بانک تجارت از طرح‌های دانش‌بنیان

۲۰:۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۳کد خبر: 19687
Banker - در دیدار وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با مدیرعامل بانک تجارت بر لزوم همکاری‌های شبکه بانکی و دانشگاههای کشور جهت حمایت از طرح های اقتصادی و صنعتی دانش بنیان تاکید شد .

به گزارش بنکر (Banker)، در این دیدار که در محل ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد دکتر فرجی‌دانا با اشاره به حضور شبکه بانکی در محیط های دانشگاهی کشور اظهار داشت : تعامل بین بانکها و دانشگاه ها تنها یک همکاری اقتصادی نیست، بلکه گام بلندی برای تقویت پیوندهای علمی نظام بانکی با جامعه دانشگاهی کشور به شمار می‌رود.
وزیر علوم افزود: شبکه بانکی می‌تواند با حمایت از پروژه‌های علمی دانشجویان، پیونددهنده دانشگاه و اقتصاد کشور باشد و باید تلاش شود تا تا از طریق پیوند بانک‌ها با دانشگاهها، مسیر توسعه و پیشرفت اقتصاد و صنایع کشور را براساس طرحهای دانش بنیان هموارتر کنیم .
دکتر فلاح مدیرعامل بانک تجارت نیز با برنامه این بانک جهت حمایت از طرح های اقتصادی و صنعتی دانش بنیان گفت : تلاش می کنیم تا با همکاری دانشگاه ها ، شرکت های دانش بنیانی را ایجاد کنیم که زمینه برای تبدیل ایده های نوین به پژوهش های صنعتی و تولیدی در کشور فراهم شود ، ایده هایی که اگر هر کدام از آنها به ثمر نشیند میتواند در رفاه و آسایش مردم اثر گذار باشد. وی افزود : بانک تجارت همچنین با حمایت از پایان نامه های مرتبط با حوزه های فعالیت این بانک و حمایت مالی از پروژه‌های تحقیقاتی دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه‌های بانکداری اسلامی و بانکداری الکترونیک در تلاش است تا در مسیر کاربردی شدن نتایج تحقیقات دانشگاهی کشور سهم داشته باشد.
مدیرعامل بانک تجارت همچنین گزارشی از سوابق همکاری های بانک تجارت و دانشگاه های بزرگ کشور ارائه داد و یادآور شد : طی ده سال گذشته برای بیش از چهارمیلیون و دویست هزار دانشجوی ایرانی تجارت کارت صادر شده و هم اینک 90 شعبه بانک تجارت در مهمترین دانشگاه های کشور اقدام به ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه ها می نمایند ، همچنین بانک تجارت با تجهیز شهرک های بانکداری الکترونیک خود به 334 دستگاه خودپرداز و 953 دستگاه POS و نیز ایجاد درگاه های پرداخت اینترنتی برای ثبت نام دانشجویان ، تمام تلاش خود را برای تسریع و تسهیل عملیات دریافت ، پرداخت و انتقال وجوه برای دانشجویان به کار بسته است . وزیر علوم نیز ضمن قدردانی از حضور موثر بانک تجارت در محیط های دانشگاهی کشور  ، بر لزوم توسعه همکاری های دانشگاه ها و بانک ها در زمینه های مختلف تاکید کرد.


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نماییدآخرین اخبار

چرا صرافی ها ارز نمی‌خرند؟

آخرین نرخ طلا ،سکه و ارز امروز ۲۵ شهریور

آخرین فرصت شرکت در قرعه کشی بانک سینا

۶ روز فرصت تا پایان سومین جشنواره قرعه کشی بانک سینا

کریمی دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران شد

رمزارز فیس‌بوک زیر ذره‌بین بانک‌های مرکزی

طلای آب‌ شده بخریم یا نه؟

تصویب افزایش سرمایۀ بیمه اتکایی ایرانیان

افزایش سهم بازار بانک ایران زمین

آمادگی مجلس برای کاهش معوقات بانکی

افزایش ۳۰ درصدی تسهیلات پرداختی به بخش‌های اقتصادی

علت خرید طلا توسط روسیه و چین

طلای جهانی یک درصد گران شد

مرکز رزرو خدمات سامان راه‌اندازی شد

بورس و شاخص ۳۸۰ هزار واحدی

چند صرافی‌ مجاز در کشور فعال است؟‌

تکنولوژی‌های بانکی به نُرم جهانی نزدیک شد

اتصال ۱۸ بانک به سرویس شاهکار

افت ارزش دلار آمریکا در پی حملات پهپادها

رویدادهای مهم اقتصادی هفته جاری

قیمت طلا و نفت به شدت افزایش یافت

نگاهی به شیوه‌های مختلف تغییر نرخ سود بانکی

سیگنال ارزی سران قوا

فضای احتیاطی در بازار طلا

مرز حمایتی سکه شکسته شد

حرکت محتاطانه سپرده در بازار پول

امکان کارت به کارت از بانک صادرات در«بله»

بانک ملی گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ گرفت

رمزارز تلگرام تا ۳۱ اکتبر می‌آید!

جدیدترین شیوه کلاه‌برداری با کارت عابر‌