هشدار همتی در خصوص فاینانس ها

رئیس کل بیمه مرکزی در خصوص ضرورت استفاده صحیح از منابع فاینانس ها هشدار داد و گفت: اگر منابع خارجی با برنامه هزینه نشوند، فقط بدهی به جای خواهند گذاشت.
ابلاغ شیوه‌نامه بیمه تکمیلی فرهنگیان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شیوه‌نامه بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان در سال جاری به استان‌های سراسر کشور خبرداد.
نقش رسانه‌ها در رشد صنعت بیمه

رئیس کل بیمه مرکزی، ظهر امروز در نخستین هم اندیشی چالش های صنعت بیمه در حوزه رسانه، توسعه پایدار اقتصاد کشور را در گرو نقش آفرینی هر چه بیشتر رسانه ها دانست.
طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ ای موتورها

رییس صندوق تامین خسارت های بدنی از آغاز مرحله سوم بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم بیمه نامه موتورسیکلت ها از امروز (دوشنبه) اول آبان ماه خبر داد.
حضور بیمه آسیا در نمایشگاه بین المللی

بیمه آسیا در چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشورحضوری فعال دارد.
اعتبار پوشش بیمه‌ای معتادان کافی نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه خسارت و ضرر و زیان ناشی از استعمال مواد مخدر معادل کل بودجه سلامت کشور است، اختصاص رقم هفتاد میلیارد تومان برای پوشش بیمه ای معتادان را ناچیز دانست.
ماموریت اصلی شستا چیست؟

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: ماموریت اصلی شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی (شستا) نگهداری سرمایه بیمه شدگان و ایجاد ارزش افزوده برای این سازمان است .
دستورالعمل جدید بیمه شخص ثالث

در دستورالعمل جدید بیمه شخص ثالث آمده است :اگر مسبب حادثه در تصادف فوت کند و فوت در ماه حرام باشد از محل بیمه حوادث سرنشین به او دیه ماه حرام تعلق نمیگیرد و سقف تعهد بیمه نامه ملاک نیست .
بیمه اربعین شامل تمامی زائران قانونی

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) با اشاره به جزئیات قرارداد ۱۷ ماده‌ و ۱۱ تبصره ای بیمه زائران حسینی (ع) گفت: بیمه شامل تمام زائرانی است که به صورت قانونی از کشور خارج می‌شوند.
انعقاد قرارداد بیمه ملت با اسکور فرانسه

شرکت بیمه ملت پس از مذاکره با بیمه اسکور فرانسه، موفق به اخذ پوشش اتکایی به‌صورت قرارداد اتکایی مازاد خسارت حوادث فاجعه آمیز (Catastrophe Excess of Loss Treaty) از این شرکت شد.
رئیس کل بیمه مرکزی ایران خبر داد
افزایش نرخ حق بیمه برای رانندگان پر خطر

رئیس کل بیمه مرکزی ایران گفت: نرخ بیمه شخص ثالث برای رانندگان حادثه ساز و خطر آفرین تا ۳۰ درصد بیشتر از سایر رانندگان است.
بیمه سامان در بالاترین سطح توانگری مالی

بیمه سامان برای چهارمین سال متوالی از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ موفق به دریافت تائیدیه از سوی بیمه مرکزی ج.ا.ا مبنی برکسب رتبه توانگری مالی در سطح یک شد.
گزارش دکتر صادق از عملکرد مطلوب بیمه دانا

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا، ضرورت تسریع در پرداخت خسارات را مورد تأکید قرار داد و در عین حال خواستار نظارت، دقت و مدیریت صحیح بر این روند شد.
پیش شرط های ورود به دوران جدیدبیمه

*سارا حقیقی وند/مشاور ارشد صنعت بیمه
آشنایی جامعه با اصول ایمنی و بیمه

*حمیدرضا حاجی‌اشرفی/کارشناس مطالعات ریسک و بیمه
بررسی لایحه بیمه زنان خانه‌دار

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه لایحه بیمه زنان خانه‌دار در کمیسیون اجتماعی مراحل بررسی را طی می‌کند، این موضوع را دارای اهمیتی بالا دانست و گفت: اخیرا مطالعاتی در موضوع ارزش‌گذاری کار خانگی زنان در دست انجام است.
مدیرعامل شستا منصوب شد

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی مرتضی لطفی را به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) منصوب کرد.
دستورالعمل جدید تخفیف بیمه شخص ثالث

آیین‌نامه اجرایی تعیین سقف حق بیمه شخص ثالث و نحوه تخفیف، افزایش و تقسیط آن در جلسه امروز هیات دولت تصویب شد.
رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد
بیمه‌های عمر ۳۵ درصد رشد کرد

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: با تلاش شرکت‌های بیمه و استقبال روزافزون مردم از پوشش‌های بیمه‌ای، صنعت بیمه رشد حدود ۲۰ درصدی در شش ماهه اول سال را تجربه کرد.
چرا بانک‌ها بیمه‌نامه مرهوناتی می‌خواهند؟

یکی از درخواست‌های بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کارهای تولیدی، خرید بیمه‌نامه مرهونه بانکی است.
ارایه شرایط عمومی بیمه‌نامه زلزله

نشست ارایه طرح تحقیقاتی تهیه فرم پیشنهاد و شرایط عمومی بیمه‌نامه زلزله با توجه به فاکتورهای تاثیرگذار بر ریسک زلزله برگزار شد.
بیمه هامستقیم وارد بیمه اتکایی نشوند

مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی امین ضمن انتقاد به ورود شرکت‌های «بیمه مستقیم» به بازار اتکایی از ارسال نامه‌ای به رئیس‌کل بیمه مرکزی برای خروج بیمه‌های مستقیم از بازار اتکایی خبر داد و گفت: قبولی اتکایی توسط شرکت‌های بیمه مستقیم در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست؛ چرا که این ورود تداخل وظایف ایجاد کرده و در نهایت منجر به نرخ‌شکنی و فقدان ارزیابی ریسک بهینه می‌شود.
جلسه کمیته کنسرسیوم بیمه‌های انرژی

جلسه کمیته اجرایی کنسرسیوم بیمه‌های انرژی روز دوشنبه ۲۴ مهر ۹۶ در مرکز همایش‌های بیمه ملت برگزار شد.
افزایش شکایات مکتوب بیمه گذاران

بیمه مرکزی آمار عملکرد سامانه رسیدگی به شکایات بیمه گذاران در بهار سال جاری را منتشر کرده که حاکی از افزایش ۲۲ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته است.
کلاهبرداری سه‌میلیاردی از بیمه ها

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۱۵ عضو یک گروه از مجرمان سابقه‌دار و حرفه‌ای که با ارائه مدارک مجعول موفق به دریافت بیش از ۳ میلیارد تومان پول از بیمه‌ها شده بودند خبر داد.