شاخص معاملات مرداد را با رشد آغاز کرد

شاخص بورس اولین روز معاملاتی مراداد ماه را با رشد ۱۹۲ واحدی آغاز کرد.
قدم های آهسته شاخص بورس برای صعود

شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۵۳.۴۴ واحدی به پله ۸۰ هزار و ۷۱۵ واحدی رسید.
حجم معاملات آتی سکه افزایش یافت

حجم معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالا با افزایش به ۲۴ هزار و ۵۴۶ قرارداد و ارزش آن نیز به سه هزار و ۲۹۱ میلیارد ریال رسید.
رشد ۳ واحدی آیفکس در آخرین روز تیرماه

فرابورس ایران آخرین روز معاملاتی تیرماه ۹۶ در نخستین روز از هفته جدید را با سبزپوشی آیفکس و معامله ۱۱۰ میلیون ورقه بهادار به ارزش بیش از ۸۶۹ میلیارد ریال پشت سر گذاشت.
درپایان معاملات امروز
رشد ۵۰۸ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۳۱تیر ماه ۹۶ با افزایش ۵۰۸ واحدی روی رقم ۸۰ هزار و ۶۷۰ واحد ایستاد.
رایزنی با سازمان مالیاتی برای کاهش مالیات

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در حوزه مالیات مقطوعِ نیم درصد، با سازمان امور مالیاتی صحبت شده و فرآیندی جلو می رود که این مکانیسم نیز اصلاح شود، چون نیم درصد از نظر ما زیاد است.
بورس ۳۶۵ روز بدون "صادرات"

*مهدی حاجی‌وند
شاخص بورس در کانال ۸۰ هزار واحدی

شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۳۶.۱۴۰ واحدی به پله ۸۰ هزار و ۳۰۲ واحدی رسید.
تأثیر سیاست‌های مالی بر بازار سرمایه

یک تحلیل گر بازار سرمایه گفت: باتوجه به اینکه بانک‌ها امکان تأمین سرمایه گذاری در گردش بنگاه اقتصادی را ندارند، بازار سرمایه باید این امر را تأمین کند.
تامین مالی حلقه اتصال صنعت به بورس

کلینیک پذیرش بورس اوراق بهادار تهران به منظور ارائه خدمات کارشناسی و همراهی فنی با شرکت‌ها، ایجاد فضای مساعد برای حضور شرکت‌ها در بورس تهران و گسترش تامین مالی از طریق فروش سهام یا ابزارهای تامین مالی افتتاح شد.
نشانه های رونق در بازار سهام پدیدار شد

بورس تهران در هفته گذشته پس از یک عرضه اولیه توانست مقداری رونق بگیرد. در این مدت شاخص کل بازده نقدی و قیمتی به تراز ۸۰ هزار و ۱۶۲ واحدی رسید.
شاخص بورس در ارتفاع ۷۹ هزار واحدی

شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۹.۲۴۹ واحدی به پله ۷۹ هزار و ۹۸۴ واحدی رسید.
نقش بورس کالای ایران در اقتصاد کشور

شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار امروز با مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری دیدار و پیرامون نقش بورس کالای ایران در اقتصاد کشور و تامین مالی شرکت ها در بستر معاملاتی شفاف، گفتگو کرد.
ورود ۱۵ شرکت به بورس در سال ۹۶

مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران می‌گوید یکی از دلایل تاخیر در عرضه‌های اولیه در بورس بحث قیمت‌گذاری است‌. او اصلی‌ترین دلیل این تاخیرها را تصمیم سازمان بورس به علت شرایط رکودی در بازار می‌داند و معتقد است عرضه اولیه امروز قطعا موفق خواهد بود‌.
رونق نسبی در بازار سرمایه

یک تحلیلگر بورس گفت: در حال حاضر بازار سرمایه از رونق نسبی در حجم و ارزش معاملات برخوردار است و با توجه به سیکل‌های سالانه وقوع این رویداد را می‌توان در فصل مجامع، مشاهده کرد.
شاخص به رشد ۴۲ واحدی قناعت کرد

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه ۲۷ تیر ماه ۹۶ با افزایش ۴۲ واحدی روی رقم ۷۹ هزار و ۷۳۵ واحد ایستاد.
«به پرداخت ملت» به بورس آمد

مدیرعامل شرکت «به پرداخت ملت» با بیان اینکه این شرکت دارای کارنامه درخشان در صنعت پرداخت کشور، خاورمیانه و جهان است، اعلام کرد: شرکت «به پرداخت ملت» با اتکا به این کارنامه، عملکرد مالی مناسب و برنامه‌های آتی، با برنامه به بورس اوراق بهادار خواهد آمد.
تقویت ۷۲ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دیروز، دوشنبه ٢٦ تیرماه ٩٦ با افزایش ٧٢واحدی روی رقم ٧٩‌هزارو٦٩٢ واحد ایستاد.
بازار پول، رقیب بازار سرمایه است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس پورابراهیمی داورانی گفت: کارهایی در زمینه جذب نقدینگی های خرد در بورس شده، اما می توان عنوان کرد که این فعالیت ها در سطح مطلوب نیست، به دلیل اینکه بازار پول، رقیب بازار سرمایه است.
بانک ملت خبر داد
عرضه اولیه به پرداخت در روز سه شنبه

بانک ملت از عرضه پنج درصد سهام شرکت«به پرداخت ملت» به عنوان بزرگترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران، در روز سه شنبه ۲۷ تیرماه سال جاری خبر داد.
انعقاد بیش از ۵ هزار قرارداد سکه آتی

معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۵ هزار و ۴۸۲ قرارداد رسید.
آژیر قرمز در بورس

*پدرام سمیعی‌تبریزی/ کارشناس بازار سرمایه شرکت سبدگردان کاریزما
مسکن بورسی می شود

حامد سلطانی نژاد افزود:ابزارهای مالی بورس در بورس کالای ایران می‌تواند سرمایه‌های ما را در بخش مسکن به سرمایه‌های مولد تبدیل شود و از راکد بودن سرمایه‌ها در بخش مسکن جلوگیری می‌شود.
نوسان بازار سرمایه در کانال ۷۹ هزار واحدی

امروز یکشنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران با ۳۸ واحد افت نسبت به روز گذشته در تراز ۷۹ هزار و ۶۲۰ واحدی ایستاد و شاخص کل هم وزن نیز با ۱۵ واحد کاهش به رقم ۱۷ هزار و ۳۶۷ واحدی رسید.
شاخص بورس در شروع معاملات رشدکرد

شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۴۷.۴۰ واحدی به پله ۷۹ هزار و ۶۹۹ واحدی رسید.