مدیرعامل بانک‌پاسارگاد
اقتصاد مقاومتی هویت مشخص دارد

هفدهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی-کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ ۲۹ مرداد سال ۱۳۹۶، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
"عکس بفرست، جایزه بگیر" از بانک ملی

بانک ملی ایران به مناسبت هشتاد و نهمین سالگرد تاسیس، یک مسابقه اینستاگرامی برگزار می کند.
افتتاح شرکت با تسهیلات بانک صنعت ومعدن

با تامین مالی بانک صنعت و معدن ، شرکت درین گلوگز غرب در استان لرستان در هفته دولت به بهره برداری می رسد و برای ۱۶ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می کند.
قدردانی وزیر صنعت از بانک کشاورزی

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال لوحی از اقدامات و خدمات دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی قدردانی کرد.
تا پایان امسال انجام می شود
افزایش خدمات پیشخوان‌های شهرنت

قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر از افزایش خدمات این بانک در پیشخوان‌های شهرنت تا پایان امسال خبر داد.
سود بانکی فعلا ثابت است/تغییر در کار نیست

با وجود تاکیداتی که بر کاهش نرخ سود بانکی وجود دارد از مواضع اخیر مقامات ارشد بانکی این گونه به نظر می‌رسد که فعلا تا پایداری نرخ‌های موجود تغییری در آن ایجاد نشود.
دولت دوازدهم و ضرورت بازبینی نظام بانکی

*علیرضا مناقبی/ رئیس مجمع واردات ایران
فشار نقدیندگی بر روی بانک‌های قطر

دولت قطر از بانک‌های این کشور خواست تا به جای متکی شدن به بودجه دولتی به جذب بیشتر سرمایه گذار خارجی روی بیاورند تا مشکل نقدینگی در این کشور حل شود.
دو دهک اول ۱۵۰ هزار تومان می‌گیرند
رقم جدید سود سهام عدالت اعلام شد

مشاور سازمان خصوصی‌سازی میزان سود مشمولین سهام عدالت در دو دهک اول و افرادی که اقساط خود را تا سقف یک میلیون تومان واریز کرده‌اند را ۱۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
ضرورت افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن

غلام محمد زارعی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره ضرورت افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن گفت: ضروری ترین بانک برای افزایش سرمایه ، بانک صنعت و معدن است.
خواسته وزیر صنعت از کرباسیان و سیف

وزیر صنعت، معدن و تجارت از وزیر امور اقتصاد و دارایی و نیز رئیس کل بانک مرکزی درخواست کرد که علاوه بر رقابتی کردن وضعیت بنگاه‌های تولیدی، به افزایش سهم صنعت و معدن از تسهیلات بانکی و نیز کاهش نرخ سود این تسهیلات توجه جدی داشته باشند.
موسسات اعتباری غیربانکی چطور رونق می گیرند
راهبردهای برون رفت از بحران نظام بانکی

کارشناس ارشد نظام بانکی با برشمردن راهکارهای خروج از بحران نظام بانکی، گفت: اجرای دستورالعمل ناظر بر حاکمیت شرکتی، مستلزم التزام عملی موسسات اعتباری غیربانکی است.
رمز موفقیت بانک قرض الحسنه مهر ایران

مدیر شعب استان فارس رمز رسیدن به موفقیت را برنامه ریزی منسجم و تعیین راهکارهای مناسب برای رسیدن به اهدف بانک دانست به گونه ای که از ابتدای سال جاری نقشه راه سال ۹۶ و برنامه استراتژیک بازاریابی تهیه و تدوین گردید و اهداف مورد نظر به شعب استان ابلاغ شد.
اعلام زمان پرداخت سود سهام عدالت متوفیان

رییس سازمان خصوصی سازی با تاکید بر اینکه سود سهام عدالت متوفیان بعد از آذر ۹۵ هم پرداخت می‌شود، در مورد کسانی که مشمول سهام عدالت هستند و مرحوم شده‌اند، گفت: اگر متوفی قبل از آذر ۹۵ باشد هنوز در مورد پرداخت سود سهامشان برنامه‌ای نداریم، اما اگر متوفی بعد از آذر ۹۵ باشد ورثه اش سود دریافت می کنند.
آیا بانک‌های مرکزی بایستی مستقل باشند؟

*پرویز خسروشاهی
تاریخ برگزاری مجمع عمومی موسسه نور

مجمع عمومی سهامداران موسسه اعتباری نور ساعت ده صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۶/۲ در محل سالن همایش تلاش برگزار خواهد شد.
علت اصلی شکست موسسات اعتباری

یک مسئول در نظام بانکی، بنگاهداری، خرید دارایی‌های ثابت و اعطای تسهیلات کلان بدون اعتبارسنجی را علت اصلی شکست موسسات اعتباری دانست و گفت: برخی موسسات، بنگاهداری را به بانکداری ترجیح می‌دهند.
رفع ابهام از شرط «سندی» تسهیلات مسکن

بانک مسکن اعلام کرد:الزامی از بابت تبدیل اسناد دفترچه ای به سند تک برگی در زمان تشکیل پرونده برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان وجود ندارد.
هدف بانک دی سودآوری پایدار است

مدیرعامل بانک دی در جمع روسای شعب و مدیران ستاد مرکزی، بر ارزش آفرینی برای ذینفعان از طریق جذب سپرده ارزان قیمت، کاهش مطالبات غیرجاری، اصلاح ساختار قیمت گذاری تسهیلات تاکید کرد.

شعب برتر بانک دی معرفی شدند

شعب برتر بانک دی در سال ۱۳۹۵ در حاشیه همایش هم اندیشی ستادی بر اساس شاخص های از پیش تعیین شده تعیین و از آنها تقدیر شد.
یک میلیون و ۶۷۰ هزار کارتخوان کم‌تراکنش در فروشگاه‌های ایرانی
تعداد کل کارتخوان‌های فروشگاهی در خرداد

تعداد کل کارتخوان‌های فروشگاهی در خرداد ماه سال جاری ۶ میلیون و ۴۲۹ هزار و ۲۷۶ و در اردیبهشت ماه ۶ میلیون و ۳۶۹ هزار و ۲۳ بوده است که رشدی ۰.۹۵ درصدی را نشان می‌دهد. این آمار مربوط به ابزارهای فعال سیستمی بوده به این معنی که وضعیت آن در سوئیچ شاپرک فعال تعریف شده است.
لزوم بازنگری در وثایق و قراردادهای وام بانکی

لزوم بازنگری در وثایق و تضمینات قراردادهای تسهیلات شبکه بانکی ضروری به نظر می‌رسد.
وام ازدواج نمی‌دهیم، بانک خود را تغییر دهید!

برخی از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری طی تماس با مشتریان خود اعلام کرده اند که وام ازدواج پرداخت نمی کنند.
احتمال کاهش تعمدی قیمت مسکن

بازار مسکن در حالی فصل طلایی خود را پشت سر می‌گذارد که آمار‌های منتشرشده از طرف وزارت راه و شهرسازی حکایت از کاهش معاملات در اولین ماه تابستان دارد.
جایگاه بانک ملی در تسهیل مراودات تجاری

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در اولین دوره آموزشی ضمانتنامه های ارزی این بانک گفت:این بانک نقش مهمی در تسهیل مراودات تجاری صادرکنندگان و واردکنندگان کشور دارد و توانسته است در تنظیم قراردادهای بین المللی با استفاده از ابزار ضمانتنامه های ارزی موفقیت های چشمگیری به دست آورد.