توضیح بانک‌ملی درباره کلاهبرداری ۵میلیاردی

بانک ملی ایران اعلام کرد: موضوع کلاهبرداری ۵ میلیارد تومانی در یکی از شعب این بانک در کرج مربوط به ۸ ماه پیش بوده است.
در حاشیه اجلاس بهاره انجام شد
رایزنی بانکداران ایرانی با دنیا

هیئت اعزامی بانک مرکزی ایران در حاشیه اجلاس بهاره صندوق بین المللی پول با روسای کل و معاونان بانک مرکزی برخی کشورها دیدار و موضوعات گسترش روابط بانکی طرفین را مورد بررسی قرار دادند.
همزمان با اعیاد شعبانیه انجام شد
رونمایی از ۲ محصول بیمه‌ای بانک صادرات

​بانک صادرات ایران همزمان با اعیاد خجسته شعبانیه به منظور افزایش رضایت مندی و دسترسی بیشتر هموطنان به خدمات بانکی و بیمه ای از ٢ طرح بیمه ای رونمایی کرد.
افزایش زمان توزیع بن‌کارت‌های کتاب در بانک شهر

ساعات توزیع بن‌کارت‌های نمایشگاه کتاب تهران در شعب بانک شهر افزایش یافت.
جایزه یک میلیون تومانی برنده خود را شناخت
بام بانک ملی ایران یک میلیونی شد

طی چند روز گذشته با افتتاح حساب توسط یکی از مشتریان در سامانه بام،تعداد کاربران این سامانه یک میلیون نفر شد و طبق قرار قبلی جایزه یک میلیون تومانی به این مشتری خوش‌شانس اهدا خواهد شد.
احمد حاتمی‌ یزد
بانکی که بهتر است کارمزد بیشتر بگیرد

احمد حاتمی‌یزد درباره کسب درآمد از کارمزد خدمات بانکی گفت: بانکی که وضعیت بهتری دارد و مردم از خدمات و سرویس دهی آن استقبال می‌کنند، باید بتواند کارمزد بالاتری دریافت کند.
رئیس فروم بین المللی بانکداران فرانکفورت
بانک‌های ایران در آمریکا فعالیت دلاری ندارند

رئیس فروم بین المللی بانکداران فرانکفورت با بیان اینکه به علت تحریم ها، مشکلات شبکه بانکی ایران زیاد شد، گفت: در حال حاضر بانکهای ما در اروپا فعال بوده اما در آمریکا فعالیت دلاری نداریم.
معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد
پرونده ایران در بانک جهانی گشوده شد

معاون وزیر اقتصاد با اشاره به عضویت ایران در بانک توسعه زیرساخت آسیا گفت: گزارشات اقتصادی و همکاری‌های ایران با IDB در دست نهایی شدن است و پرونده ما در بانک جهانی مجددا باز شده است.
حیدر مستخدمین حسینی
بانک‌ها از مقام ناظر تبعیت نمی‌کنند

معاون رئیس بانک مرکزی پیشین با اشاره به اینکه بانک‌ها از مقام ناظر تبعیت نمی‌کنند گفت: اگر این دولت در دور بعد هم بماند نیازمند آن است که تغییراتی را ایجاد کرده تا اقتدار مقام ناظر بر بانک‌ها احیاء شود.
نایب رییس هیات مدیره بانک آینده
بانک آینده ۳۰هزار میلیارد ریالی می‌شود

بانک آینده سرمایه خود را از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران از مبلغ ۱۶,۰۰۰ میلیارد ریال به مبلغ ۳۰,۰۰۰ میلیارد ریال (۸۷.۵ درصد) در شش ماهه اول سال ۱۳۹۶ افزایش می دهد.
در دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک
از روابط عمومی بانک تجارت تقدیر شد

دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک از روابط عمومی بانک تجارت به سبب فعالیت در آموزش و توسعه پایدار نیروهای انسانی خود قدردانی به عمل آورد.
عضو هیات مدیره بانک سپه خبر داد
بانک سپه در چین و کره جنوبی شعبه می‌زند

عضو هیات مدیره بانک سپه گفت: بانک سپه در تلاش برای راه اندازی شعب خود در کشورهای چین و کره جنوبی است زیرا حجم مبادلات تجاری و اقتصادی ایران با این دو کشور بسیار بالاست.
توسط مدیرعامل پیشین بانک اقتصاد نوین
دلایل افزایش مطالبات بانک‌ها واکاوی شد

مدیرعامل پیشین بانک اقتصاد نوین نسبت به نبود دادگاه تخصصی برای پیگیری مطالبات معوق و بلاتکلیفی پرونده ها انتقاد و تشکیل شرکت مدیریت دارایی در نظام بانکی را پیشنهاد کرد.
سربازرس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی
تراکنش‌های مشکوک بررسی می‌شود

سربازرس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی گفت: تراکنش های مشکوک توسط بانک مرکزی بررسی می شود.
یک اقتصاددان
وام بانکی برای ٤‌درصد بازی سیاسی است

یکی از مواردی که در نخستین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری، بحث برانگیز شد، اختصاص تسهیلات بانکی به ٤‌درصد جامعه و خالی‌ماندن دست ٩٦‌درصد دیگر جامعه بود.
برای دارندگان گوشی‌های با سیستم عامل اندروید و IOS
امکان استفاده از بن‌کارت مجازی در نمایشگاه کتاب

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از امکان استفاده از بن کارت مجازی در نمایشگاه کتاب برای دارندگان گوشی‌های با سیستم عامل اندروید و ios خبر داد.
از سوی بانک مرکزی
شاخص بهای تولیدکننده فروردین منتشر شد

شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به فروردین ماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به فروردین ماه ۱۳۹۵ به‌میزان ۵.۴ درصد افزایش یافته است.
مرکز آمار ایران اعلام کرد
نرخ تورم فروردین ۶.۹ درصد شد

مرکز آمار ایران نرخ تورم فروردین ماه سال ۹۶ را ۶.۹ درصد و تورم نقطه به نقطه را ۹.۴ درصد اعلام کرد.
از تاریخ ٦ و ۱۰ اردیبهشت ماه سالجاری آغاز می شود
بانک‌صادرات سود سهامداران ۲شرکت را می‌پردازد

سود سهامداران شرکت های سرمایه گذاری" نور کوثر ایرانیان"و" مواد ویژه لیا " مربوط به سال مالی منتهی به ١٣٩٥از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.
مدیرعامل بانک ملی ایران خطاب به بانکداران بین‌المللی
به بانک‌های ایرانی اعتماد کنید

مدیرعامل بانک ملی ضمن اینکه از بانکهای دنیا تقاضا کرد که به همکاری با بانکهای ایرانی به صورت حرفه ای و به دور از مسایل سیاسی نگاه کنند، گفت: به بانک های ایرانی اطمینان داشته باشند.
اعلام زمان بازگشایی نماد بانک صادرات

مدیر نظارت بر ناشران اوراق بهادار سازمان بورس گفت: نماد معاملاتی بانک صادرات پس از پاسخ این ناشر به نامه درخواستی سازمان بورس در مورد تکمیل مستندات ارسالی آماده بازگشایی می‌شود.
رد بلوکه شدن وام‌های بانکی در دست ۴ درصد از مردم
سیف ادعای بانکی یک کاندیدا را رد کرد

رئیس کل بانک مرکزی ادعای یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری درباره بلوکه شدن وام‌های بانکی در دست ۴ درصد از مردم را رد کرد.
رئیس کل بانک مرکزی
نظام بانکی درآمد ندارد

رئیس کل بانک مرکزی گفت: نظام بانکی با مشکل اساسی نبود درآمد رو به رو است و ما باید برای رفع این معضل به دنبال راهکار باشیم.
زنجیرهای تحریم از دست و پای نظام بانکی باز شد
حساب‌های بین‌المللی بانک مرکزی باز است

وزیر امور خارجه با بیان اینکه امروز سوئیفت برقرار است، گفت: امروز کلیه حساب های بین المللی بانک مرکزی و فعالان اقتصادی باز است و حضور فعالان اقتصادی اروپایی مدعای این مساله است.
انتقال شعبه صادقیه بانک سینا به محل جدید

با پایان یافتن مراحل بهسازی شعبه صادقیه در منطقه غرب تهران و البرز، این شعبه با برخورداری از امکانات مناسبتر و فضای بیشتر، آماده خدمت رسانی به هموطنان شد.